Mobilā versija
+8.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
20. jūlijs, 2015
Drukāt

Grieķijai vairs nav nokavētu saistību pret SVF

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Grieķija ir samaksājusi Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF) apmēram divus miljardus eiro, un līdz ar to Grieķijai vairs nav nokavētu saistību pret SVF, pirmdien paziņoja SVF.

“Es varu apstiprināt, ka Grieķija šodien pilnībā veica visus nokavētos maksājumus SVF,” teikts SVF preses sekretāra Gerija Raisa paziņojumā.

SVF savu aizdevuma programmu Grieķijai apturēja 30.jūnijā, kad Atēnas nespēja vienoties ar Eiropas Savienību (ES) par papildu līdzekļu piešķiršanu un līdz ar to Grieķija nenokārtoja maksājumu SVF. Vēl vienu maksājumu SVF Grieķija nokavēja 13.jūlijā.

Taču pirms nedēļas Grieķija panāca vienošanos ar ES aizdevējiem un piektdien ES tai piešķīra 7,16 miljardu eiro pārejas aizdevumu, tāpēc Grieķija pirmdien varēja nokārtot maksājumus SVF.

Pievienot komentāru

"Grindeks" provizoriskā peļņa pērn 9,4 miljoni eiroLatvijas zāļu ražotāja “Grindeks” koncerns pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 105,366 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,5% vairāk nekā
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (19)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+