×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. februāris, 2017
Drukāt

Plānota iespaidīga tirāža: Grigule drukās paskaidrojumu Latvijas iedzīvotājiem (15)

Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule. Foto - LETAEiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule. Foto - LETA

Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule (ZZS) savu nostāju par rīcību propagandas apkarošanas balsojumā EP varētu paust, skaidrojumus izplatot iedzīvotājiem apmēram 640 000 eksemplāru.

Politiķe apliecināja, ka skaidrojuma eksemplāru drukāšana varētu notikt jau šīs nedēļas laikā, pēc tam tos iedzīvotājiem nogādās, izmantojot pasta starpniecību.

Grigule norādīja, ka kopumā varētu nodrukāt aptuveni 643 000 vai 645 000 eksemplārus ar skaidrojumu. Tie galvenokārt tiks izplatīti iedzīvotājiem, kuri dzīvo ārpus Rīgas, paziņoja Grigule.

Kā ziņots, Grigule dienu pēc balsojuma EP saistībā ar rezolūciju, kurā aicināts cīnīties ar propagandu, skaidroja, ka izvēlei balsot “pret” esot bijuši vairāki iemesli.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis iepriekš pauda uzskatu, ka atsevišķu Latvijas pārstāvēto EP deputātu rīcība, tostarp balsojot pret rezolūciju saistībā ar Krievijas un teroristisko organizāciju īstenoto propagandu, kā arī tiekoties ar Sīrijas prezidentu Bašaru al Asadu, no Latvijas viedokļa nav pieņemama.

Arī Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) sacīja, ka šāda rīcība neesot pieņemama. Viņš uzsvēra, ka deputāti savos amatos tika ievēlēti ar cilvēku balsīm, paužot cerību, ka iedzīvotāji nākotnē izdarīs attiecīgus secinājumus.

Jau vēstīts, ka Grigule pēc Latvijas Zemnieku savienības (LZS) vietējās nodaļas sēdes sacīja, ka esot saņēmusi nedalītu atbalstu un neizvērtēs iespēju izstāties no partijas, kā to piedāvājis Latvijas Zemnieku savienības (LZS) vadītājs Augusts Brigmanis.

Grigule aģentūrai apliecināja, ka esot runājusi ar Brigmani, kurš vaicājis, vai Eiroparlamenta deputātei neesot “par traku, par grūtu, vai labāk nebūtu izstāties un būtu mierīgāk”. Tomēr, kā tolaik izteicās Grigule, viņa nejūtoties nogurusi un neizvērtēs iespēju izstāties no partijas.

“Man vēl ir spars aizstāvēt tās lietas, kas svarīgas vēlētājiem un Latvijas iedzīvotājiem,” viņa klāstīja. Kā izteicās politiķe, viņa sapratusi, ka uzkāpusi uz tāda ceļa, kur daudziem traucējot. “Bet es no šī ceļa nenokāpšu, tas man tikai dod motivāciju un vēl lielāku iekšējo spītu,” sacīja politiķe.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. atkal piecūkos pastkastīti.

 2. Viedoklis ir viedoklis,paliksim pie sava viedokļa,jūs pie sava es pie sava,skaidrojums nav vajadzīgs,lūdzu nepiemēslot manu pastkasti ar makulatūru.

 3. Nav nekas jādrukā, Grigules kundze! Tā jau ir propoganda pret Jums! Jābalso pēc sirdsapziņas!

 4. Ceru, ka es nesatikšu to skribelējuma metēju pastkastē, savādāk norausies no volkodava…

 5. Mums te laukos vēl ir internets, varam izlasīt Gribules blogu, ja gribas, bet par to naudu var aizbraukt vēl kaut kur.

 6. Mazpulks no Zemgales! Atbildēt

  Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Iveta Grigule (ZZS) savu nostāju par rīcību propagandas apkarošanas balsojumā EP varētu paust, skaidrojumus izplatot iedzīvotājiem apmēram 640 000 eksemplāru.

  Politiķe apliecināja, ka skaidrojuma eksemplāru drukāšana varētu notikt jau šīs nedēļas laikā, pēc tam tos iedzīvotājiem nogādās, izmantojot pasta starpniecību.
  ———————————
  I.Grigules k-dze,
  1) Liels paldies par iespēju mums ilggadējiem Mazpulku vadītājiem no Zemgales apmeklēt Eiropas Parlamentu un Briseli!
  2) Vai patiešām Jums nav GUDRS padomddevējs, kas apstādinātu Jūsu IZGĀŠANOS kā vecai sētai sabiedrības/ vēlētāju priekšā?
  100 gadus mums NAV vajadzīgs tas Jūsu “skaidrojums”?
  Jūs izdarījāt SAVU izvēli un NOBALSOJĀT “par”, jo tā bija Jūsu izvēle! Tā to izdarīja arī CITI 450 deputāti.
  Jūs ne par mata tiesu NEESAT .. pat Kalnieti vai Vaideri! Viņām pat prātā neienāca mūs apsveikt 18.novembrī kā Jūs to darījāt! Jūs bijāt VIENĪGĀ Eiropas un arī Saeimas un vispāt deputāte, kas PERSONĪGI mūs apsveicāt 18.novembrī!
  Saeimas DEPUTĀT-veidīgajiem .. pat prātā neienāca savus VĒLĒTĀJUS apsveikt 18.novembrī!,
  Citas Eiropas parlamenta KLUKSTES sēž KLUSU kaut ko čubinās, dariet Jūs arī tāpat …
  Ja runājat ar žurnālistiem, nu taču NOPIETNI APDOMĀJIET ko sakat …
  Lai VEICAS darbā Briselē !

 7. Pēc idejas pareizi dara. Gribat dzirdēt skaidrojumu – dzirdēsiet. BET bez mediju interpretācijas. Tie varēs izteikties vēlāk.
  Es personiski vairs mūsu medijiem neuzticos vispār, līdz ar to sāku par spīti pat atbalstīt griguli.
  Melo – neko citu kā neuzticēšanos nevar gaidīt.

 8. Ļoti ceram, ka Artis Rasmanis arī drukās šādu paskaidroju par noziegumiem pret iedzīvotājiem un sportistiem!

 9. Man ari no vinas neko nevajag,lieciet manu paskastiti miera.darbi liecina pashi par sevi-

 10. Man ari no vinas neko nevajag,lai liek mani un manu gimeni miera.

 11. Vispirms apķēžās, tad skaidrosies, domādama. ka viņai kāds noticēs, ka visi tādi muļķīši kā vina domā

 12. Zoss ar cāļa smadzenēm…..

 13. ZZS pirmais partijas biedrs un politikas teicējs – ko tie pārējie – kučinskis, brigmanis ( Grigules skatijumā ar mazo )…

Draugiem Facebook Twitter Google+