Foto – AFP/LETA

Gulbis iekļūst Ekentāles pusfinālā 0

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis piektdien izcīnīja uzvaru Vācijas pilsētā Ekentalā notiekošā “Challenger” sērijas turnīra vienspēļu pamatsacensību ceturtdaļfināla mačā, sasniedzot pusfinālu.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Aizvadītajā mačā ATP ranga 151.vietā esošais Gulbis ar rezultātu 4-6, 6-4, 6-3 uzvarēja ar pirmo numuru izlikto slovēni Gregu Zemļu, kurš pasaules rangā atrodas 52.pozīcijā.

Pirmajos divos setos Zemļa tika pie diviem breikiem, kamēr Gulbis pēc palikšanas tukšā pirmajā setā otrajā divreiz lauza pretinieka servi. Savukārt trešajā setā Gulbis panākumu nodrošināja ar vienu iegūtu breiku, kuru izcīnīja ar savu pirmo un vienīgo mēģinājumu.

Par ceturtdaļfināla kārtas pārvarēšanu Gulbis nopelnījis 29 vienspēļu ranga punktus.

Latvieša pretinieks pusfinālā būs ATP ranga 190.vietā esošais vācietis Dominiks Meferts.

Šajā turnīrā startēja arī Latvijas tenisists Andis Juška, kurš trešdien nespēja pārvarēt vienspēļu sacensību otro kārtu.

Kā ziņots, abi Latvijas tenisisti sacensības sāka no kvalifikācijas, turklāt izšķirošajā, trešajā, kārtā tikās savā starpā, kurā Juška izcīnīja negaidītu panākumu ar rezultātu 3-6, 6-3, 6-4. Tomēr, tā kā Gulbis kvalifikācijā bija izlikts ar pirmo numuru, jau pirms mača bija zināms, ka viņš zaudējuma gadījumā iekļūs pamatturnīrā kā “laimīgais zaudētājs”.

Tāpat Juška pārī ar austrieti Filipu Osvaldu sacentās dubultspēļu sacensībās, kur Latvijas un Austrijas duets sasniedza pusfinālu.