HK “Rīga” izcīna divus punktus Kazaņā 0

HK “Rīga” hokejisti otrdien viesos Kazaņā pēcspēles metienos ar 6:5 uzvarēja vietējo “Bars” jauniešu komandu, gūstot svarīgu uzvaru cīņā par iekļūšanu Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionāta izslēgšanas spēlēs, informē rīkotāji.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

HK “Rīga” uzvaru nodrošināja Jura Upīša izpildītais pēcspēles metiens, kā arī vārtsarga Kristera Gudļevska veiksme bullīšos, jo viņš palika nepārspēts trīs mēģinājumos.

Spēles sākumā Leonīda Tambijeva trenētie rīdzinieki līdz 10.minūtei bija nonākuši iedzinējos ar 0:2, tāpēc vārtos Jāņa Auziņa vietā tika laists Gudļevskis. Sasparojās arī laukuma spēlētāji, un sešu minūšu laikā HK “Rīga” pēc Ainara Podziņa, Elvija Biezā un Roberta Lipsberga gūtajiem vārtiem jau atradās vadībā ar 3:2.

Pēc pārtraukuma Juris Upītis un Māris Bičevskis panāca 5:2 viesu labā, tomēr “Bars” divus vārtus līdz otrā perioda beigām atguva, bet trešā sākumā atjaunoja neizšķirtu 5:5. Pamatlaikā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, un arī piecu minūšu papildlaiks beidzās bez vārtu guvuma.

Pēcspēles metienos vienīgo precīzo izgājienu izpildīja Upītis, bet Mikam Indrašim un Mārtiņam Jakovļevam Kazaņas kluba vārtsargu pārspēt neizdevās, tāpat kā bezspēcīgi pret Gudļevski bija “Bars” hokejisti.

Turnīra tabulā HK “Rīga” ar 26 uzvarām 51 spēlē un 73 punktiem ieņem 4.vietu Ziemeļrietumu divīzijā. Savukārt Kazaņas “Bars” ar 102 punktiem ir Pievolgas divīzijas līderi. HK “Rīga” tuvākie sekotāji ir Baltkrievijas klubs “Dinamo-Šiņņik”, kas atpaliek par sešiem punktiem. Izslēgšanas spēlēs tiks katras divīzijas četras labākās komandas.

MHL spēle hokejā:

*Kazaņas “Bars” – HK “Rīga” 5:6 (2:3, 2:2, 0:0, 0:1)

Vārtu guvēji: Dmitrijs Arhipovs 2, Oļegs Lomako, Daņils Makarovs, Vladimirs Tkačovs – Ainārs Podziņš, Elvijs Biezais, Roberts Lipsbergs, Juris Upītis, Māris Bičevskis

Uzvaru nesošais pēcspēles metiens – Juris Upītis

Vārtsargi: Jevgēņijs Orlovs (no 20:00 Deniss Perevozčikovs) – Jānis Auziņš (no 9:29 Kristers Gudļevskis)