Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
7. oktobris, 2014
Drukāt

“H&M” drošības apsvērumu dēļ atsauc putuplasta futbolbumbu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zviedrijas apģērbu mazumtirdzniecības kompānija “Hennes and Mauritz” (H&M) drošības apsvērumu dēļ atsauc putuplasta futbolbumbu, kas bija pārdošanā zīdaiņu preču nodaļā, liecina uzņēmuma paziņojums Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) mājaslapā.

Produktu nokožot, nokniebjot vai noplēšot, tas var sadalīties mazos gabaliņos. “H&M” līdz šim saņēmis informāciju par trim gadījumiem, kad no produkta atdalījušies mazi gabaliņi. Informācija par savainojumiem nav saņemta.

Ir zināms, ka mazi gabaliņi rada paaugstinātu aizrīšanās risku. Tāpēc klienti tiek aicināti nekavējoties pārtraukt lietot futbolbumbu un atdot to jebkurā “H&M” veikalā, lai saņemtu pilnu atlīdzību.

Putuplasta futbolbumbas diametrs ir deviņi centimetri, tā ir ar klasisku melnbaltu futbolbumbas ornamentu. Preces identifikācijas numurs: “O/N 767680 / P/N 0212555”.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (14)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+