Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
7. oktobris, 2014
Drukāt

“H&M” drošības apsvērumu dēļ atsauc putuplasta futbolbumbu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zviedrijas apģērbu mazumtirdzniecības kompānija “Hennes and Mauritz” (H&M) drošības apsvērumu dēļ atsauc putuplasta futbolbumbu, kas bija pārdošanā zīdaiņu preču nodaļā, liecina uzņēmuma paziņojums Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) mājaslapā.

Produktu nokožot, nokniebjot vai noplēšot, tas var sadalīties mazos gabaliņos. “H&M” līdz šim saņēmis informāciju par trim gadījumiem, kad no produkta atdalījušies mazi gabaliņi. Informācija par savainojumiem nav saņemta.

Ir zināms, ka mazi gabaliņi rada paaugstinātu aizrīšanās risku. Tāpēc klienti tiek aicināti nekavējoties pārtraukt lietot futbolbumbu un atdot to jebkurā “H&M” veikalā, lai saņemtu pilnu atlīdzību.

Putuplasta futbolbumbas diametrs ir deviņi centimetri, tā ir ar klasisku melnbaltu futbolbumbas ornamentu. Preces identifikācijas numurs: “O/N 767680 / P/N 0212555”.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+