Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
7. oktobris, 2014
Drukāt

“H&M” drošības apsvērumu dēļ atsauc putuplasta futbolbumbu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zviedrijas apģērbu mazumtirdzniecības kompānija “Hennes and Mauritz” (H&M) drošības apsvērumu dēļ atsauc putuplasta futbolbumbu, kas bija pārdošanā zīdaiņu preču nodaļā, liecina uzņēmuma paziņojums Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) mājaslapā.

Produktu nokožot, nokniebjot vai noplēšot, tas var sadalīties mazos gabaliņos. “H&M” līdz šim saņēmis informāciju par trim gadījumiem, kad no produkta atdalījušies mazi gabaliņi. Informācija par savainojumiem nav saņemta.

Ir zināms, ka mazi gabaliņi rada paaugstinātu aizrīšanās risku. Tāpēc klienti tiek aicināti nekavējoties pārtraukt lietot futbolbumbu un atdot to jebkurā “H&M” veikalā, lai saņemtu pilnu atlīdzību.

Putuplasta futbolbumbas diametrs ir deviņi centimetri, tā ir ar klasisku melnbaltu futbolbumbas ornamentu. Preces identifikācijas numurs: “O/N 767680 / P/N 0212555”.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+