Mobilā versija
Brīdinājums +3.9°C
Gvido, Atvars
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
11. decembris, 2015
Drukāt

Hodorkovskim izvirzīta apsūdzība slepkavības organizēšanā

hodorkovskis

Bijušajam Krievijas naftas rūpniecības giganta “Jukos” vadītājam un Kremļa kritiķim Mihailam Hodorkovskim piektdien aizmuguriski izvirzīta apsūdzība par Ņeftejuganskas mēra Vladimira Petuhova slepkavības organizēšanu, teikts paziņojumā Izmeklēšanas komitejas mājaslapā.

Kā pavēstīja komiteja, turpinot darbu pie Petuhova slepkavības izmeklēšanas, “ar lielu ticamības pakāpi noteikta Mihaila Hodorkovska saistība ar šīm slepkavībām, kuram tajā bijusi īpaši aktīva loma”.

Petuhovu, kuram bija izraisījies konflikts ar “Jukos”, 1998.gada 26.jūnijā nogalināja nolīgts slepkava.

Krimināllietās, kas ir saistītas ar šo slepkavību, notiesāts bijušais “Jukos” apsardzes darbinieks Aleksejs Pičugins, kā arī aizmuguriski “Jukos” lielākais akcionārs Leonīds Ņevzļins.

Izmeklēšanas komiteja jūnijā paziņoja, ka ir atsākta Petuhova slepkavības lietas izmeklēšana “sakarā ar jaunatklātiem apstākļiem”, bet augustā uz nopratināšanu tika izsaukts Mihaila Hodorkovska tēvs Boriss.

Mihails Hodorkovskis savu saistību ar Petuhova slepkavību noliedz.

Pievienot komentāru

Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+