Sports
Basketbols

Hornačeks drošs par savu amatu un nākotnē cer uz Porziņģa palīdzību1

AP/Scanpix

Par spīti biežajiem latvieša Kristapa Porziņģa pārstāvētās Ņujorkas “Knicks” komandas zaudējumiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā vienības galvenais treneris Džefs Hornačeks par savu amatu jūtas drošs.

“Knicks” jau mēnesi spiesta iztikt bez smagu savainojumu guvušā Porziņģa, un zaudējumi krājas strauji. Šobrīd Ņujorkas vienībai ir piecu zaudējumu sērija, bet tā neveiksmes piedzīvojusi jau 13 no pēdējiem 14 mačiem.

Drīzumā “Knicks” zudīs pat teorētiskas izredzes sasniegt NBA izslēgšanas turnīru, kā rezultātā komanda jau piekto sezonu pēc kārtas paliks bez “play-off”.

Pašlaik 54 gadus vecajam Hornačekam līgums ar “Knicks” vēl ir uz nākamo sezonu un sarunā ar laikrakstu “The New Yok Post” viņš pauda apņēmību darbu turpināt.

Saistītie raksti

“Man līgumā vēl ir arī nākamais gads. Ja man kāds nepateiks ko citu, sagaidu, ka savu darbu es turpināšu,” norādīja Hornačeks, kurš atzina, ka vēl ir pāragri spriest, kas šajā sezonā paveikts, jo “Knicks” jāaizvada vēl 17 spēles.

“Visi grib uzvarēt, tomēr NBA tas nav vienkārši. Mums bija labs sezonas sākums, tomēr pēc tam mūs ietekmēja traumas. Vai mums ir pietiekami dziļš sastāvs, lai tam tiktu pāri? Izskatās, ka nē, jo netikām ar to galā,” pauda Hornačeks. “Tomēr tas nenozīmē, ka nekļūstam labāki. Kad atgriezīsies Porziņģis, kā arī iegūsim kādu spēlētāju no drafta un brīvo aģentu tirgus, nākamajā sezonā varam būt labākā formā.”

LA.lv