Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1.maijam. Esi vaļsirdīgs! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Visums tavā dzimšanas dienā mudina tevi būt atvērtākam par savām jūtām, it īpaši, ja esi no tiem Vēršiem, kuri emociju izrādīšanu uzskata par vājuma pazīmi. Tev nav jākliedz un jāplēš mati, bet tev ir jābūt vaļsirdīgākam. Tas būs tikai uz labu.

Auns

Saskaņā ar planētām, tu pats sevi esi muļķojis par to, ko tavs mīļotais vai radinieks ir ieplānojis, bet šodienas notikumi atvērs tavas acis – un tev būs skaidrs, kā uz to reaģēt. Esi izlēmīgs, bet arī piedodošs.

Vērsis

Saules atrašanās tavā zīmē mudina tevi savākties un uzsākt projektu, kuram ir potenciāls atnest tev slavu un bagātības. Koncentrējies uz savu nr. 1 mērķi un neapstājies līdz neesi to sasniedzis.

Dvīņi

Saules atrašanās tavā zīmē mudina tevi savākties un uzsākt projektu, kuram ir potenciāls atnest tev slavu un bagātības. Koncentrējies uz savu nr. 1 mērķi un neapstājies līdz neesi to sasniedzis.

Vēzis

Tu varbūt arī domā, ka grasies palīdzēt draugam, kurš kaut kādā ziņā ir apjucis, bet planētas brīdina, ka tiklīdz iesaistīsies viņu fantāzijās, varētu būt grūti atkal tikt ārā. Pieturies pie realitātes – jā, tā ir garlaicīga, bet arī droša!

Lauva

Kaut kas, pie kā kādu laiku jau esi strādājis, šodien ieies daudz produktīvākā fāzē un tev sagādās prieku to parādīt tiem, kuri apšaubija tavas spējas. Lauva vienmēr atrod pareizo pieeju – ar laiku.

Jaunava

Saules atrašanās tavā sabiedrotajā zemes elementa zīmē Vērsī apvelta tevi ar nebeidzamu pašpārliecinātību, bet ko tu vari ar to iesākt? Varbūt tev vajadzētu vairāk ceļot. Rutīna sāk kļūt mazliet apnicīga un garlaicīga, tāpēc varbūt ir pienācis laiks doties tālākos pārgājienos.

Svari

Jā, pirms vēl nedēļa būs beigusies, tev būs jāuzņemas jauni pienākumi, bet tie nebūs tik smagi, kā domā. Patiesībā, planētas ziņo: ja šo darbu padarīsi gana labi, tas varētu ienest ievērojamas papildu finanses.

Skorpions

Kaut arī Saules atrašanās tev pretējā zīmē dzīvi padara mazliet grūtāku, citiem tā ir vēl grūtāka, tāpēc neuzgriez muguru draugam vai kolēģim, ja viņi pie tevis vēršas pēc palīdzības. Palīdzot viņiem, tu varētu ievērot, ka palīdzi arī sev!

Strēlnieks

Rutīna, visticamāk, tevi jau ir nogarlaikojusi, bet planētas ziņo, ka tev vēl mazliet ir jāpaciešas gan mājās, gan darbā, un jau pavisam drīz tiksi bagātīgi atalgots. Pat brīvību mīlošajiem Strēlniekiem ir pienākumi, no kuriem viņi nevar izvairīties.

Mežāzis

Šis tev ir produktīvs un ražīgs laiks, tāpēc izlem, ko tu vēlies sasniegt un ķeries tam klāt. Pārāk daudz reižu pagātnē tev nav izdevies sasniegt loloto tikai tāpēc, ka neticēji savām spējām!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Draugs vai radinieks šobrīd ir emocionāli prasīgs, un tev ir jāizlemj vai nu padoties un sniegt viņiem to, ko vēlās vai arī atteikt un apbēdināt viņus. Tas ir smags lēmums, bet šoreiz nav zelta vidusceļa.

Zivis

Tev šodien radīsies izdevība, lai pasaulē pakāptos uz augšu un tev tā ir jāizmanto. Tas varētu būt mazs solis, taču, tiem ir tendence izaugt lielākiem un pirms tu pats to pamanīsi, stāvēsi jau virsotnē!

LA.lv