Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11.februārim. Liktenis pats rādīs ceļu! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākajos 12 mēnešos tev nebūs nepieciešamības veikt drastiskas pārmaiņas savā dzīvē. Tas var neizklausīties pārāk aizraujoši, bet patiesībā ir tieši pretēji – izdevības pašas nāks pie tevis. Ļauj savam liktenim uzņemties vadību.

Auns

Citi var apgalvot, ka tēmē pārāk augstu un iespējams, ka viņiem ir taisnība, bet varbūt viņi uztraucas, ka gūsi panākumus un tādējādi apsteigsi viņus? Turpini darīt iesākto, tikai vēl labāk.

Vērsis

Neļauj savai personīgajai dzīvei nostāties priekšā karjerai. Tu, protams, nedrīksti atstāt ģimeni un draugus novārtā, bet šoreiz vispirms jātiek galā ar darba jautājumiem. Vēlāk būs laiks, lai atlīdzinātu saviem tuvajiem.

Dvīņi

Esi uzmanīgs sarunās ar cilvēkiem, kuriem ir savādāki uzskati un skatījums uz dzīvi. Ne visiem būs pa prātam tava vēlēšanās izjautāt par sniegtajām zināšanām un, lai arī tevi tas var neuztraukt, viņi tik un tā var nostāties pret tevi.

Vēzis

Nav svarīgi, ko domā citi, jo galvenais ir tas, ko saka tavi instinkti – pašreiz tas ir “nekrīti panikā”. Pārējie, ja vēlas, var skraidīt apkārt kā bezgalvainu vistu bars, bet tu zini, ka šobrīd vislabākais ir nogaidīt.

Lauva

Tu nevari izdabāt visiem, ar kuriem tev ir jātiek galā, tāpēc izlem, kuras attiecības tev ir svarīgas un koncentrējies tikai uz tām. Neuztraucies par tiem, kurus atstāj ceļmalā – dzīve ne vienmēr ir godīga.

Jaunava

Tavs entuziasms tevi šodien varētu aizraut un, pirms spēsi to pamanīt, būsi aizgājis par tālu vai izdarījis par daudz. Tā varētu būt problēma darba frontē, jo par pārāk lielu uzcītību kolēģi un augstāk stāvošie brīnīsies, kas tev ir padomā.

Svari

Uz brīdi piebremzē un ļauj pārējai pasaulei tevi panākt. Tomēr tu nedrīksti nevienam ļaut tevi pārliecināt, lai atmet ar roku ilgtermiņa mērķiem. Lai arī ko viņi apgalvotu, tas tik un tā ir iespējams, tāpēc turpini tiekties.

Skorpions

Nav tā, ka tev patīk turēt mīļotos īsā pavadā, bet kaut kāda iemesla dēļ tu, šķiet, centies ierobežot viņu brīvību. Tas neizdosies. Tu arī nepieņemtu nekāda veida ierobežojumus, tāpēc necenties tos uzspiest citiem.

Strēlnieks

Kas noticis ar tavu runas mākslu? Izskatās, ka tu esi pilnībā iztērējis savus krājumus un nesaproti, kā un kāpēc tas notika. Jau pēc pāris dienām tu atradīsi savu nozaudēto balsi, bet līdz tam esi stiprs, kluss un raksti.

Mežāzis

Tu pārāk uztraucies par savu finansiālo stāvokli un, jo vairāk tu uztrauksies, jo lielāka iespēja, ka kaut kas aizies greizi. Pāris dienas no šī brīža tu atskatīsies un brīnīsies, kāpēc cēli traci par kaut ko tik niecīgu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Nav svarīgi, kas notiks turpmākajās 24 stundās, centies saglabāt mieru, jo, tikai mazliet pazaudējot mēru, to var pazaudēt pavisam. Tu ne vienmēr esi tas loģiskais un praktiskais tips, kā domā citi. Tev arī ir emocijas.

Zivis

Šodien būs viegli vainot pašam sevi, bet būtu vēl vairāk žēl, ja tu izniekotu laiku un enerģiju uz bezjēdzīgu pašnožēlu. Ja tu jūties nomākts, tev ir jādara viss, kas iespējams, lai atjēgtos no tā. Tiecies būt priecīgs.

LA.lv