Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 15.oktobrim. Kas ir zelts, kas svarīgāks par zeltu? 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Nauda un īpašumi, protams, ir svarīga lieta, bet turpmākajos 12 mēnešos tev vairāk jākoncentrējas uz citām lietām. Vai tu pēdējā laikā esi ignorējis savu iekšējo balsi? Vai tā mudināja tevi iet pa citu ceļu? Ir pienācis laiks sākt ieklausīties.

Auns
Saskaņā ar planētām tu savas jūtas esi apracis tik dziļi, ka sāk jau likties, ka tās vairs neeksistē. Taču tās vēl ir sasniedzamas, un turpmāko dienu laikā tev ir jāpadara vismaz vienam sev svarīgam un īpašam cilvēkam zināmu, ka joprojām mīli viņu.

Vērsis
Nekas slikts nenotiks, ja šodien ļausi draugam vai ģimenes loceklim pieņemt lēmumus. Planētas norāda, ka iegūsi vairāk, ja darīsi mazāk lietas pats savā labā. Tu taču esi Vērsis, tev patīk, ja mazliet palutina.

Dvīņi
Pēdējā laikā tu uz saviem pleciem esi uzkrāvis lielu atbildības slogu, bet turpmākajās divās vai trīs dienās tev ir jāatrod veids, kā šo kravu padarīt vieglāk panesamu. Iesaisti sev tuvos un apkārtējos cilvēkus, viņi ar prieku palīdzēs, ja vien palūgsi.

Vēzis
Tu nebūsi tik atsvešināts emocionāli, cik esi bijis pēdējā laikā, un tas ir labi. Dažreiz pat cilvēkiem, kuri tev ir vistuvākie, ir grūti saprast, ko tu patiesi domā un jūti, taču pienācis laiks būt atvērtākam un mīlošākam.

Lauva
Tas, kas piemērots tev, var nederēt kādam citam un otrādāk. Tu vari nepiekrist kāda rīcībai, bet ne tev viņus tiesāt. Dzīvo un ļauj dzīvot.

Jaunava
Tagad nav īstais laiks konfrontācijai ne mājās, ne darbā. Citi šodien ieklausīsies veselajā saprātā un faktos, taču nedzirdēs neko, kas izklausās pēc draudiem vai meliem. Esi atklāts un uzreiz ķeries vērsim pie ragiem.

Svari
Šajā gada posmā, kad Saule atrodas tavā zīmē, tu mēdz sevi smagi nodzīt, taču citi faktori brīdina, ka nevajadzētu pārkāpt savām robežām, savādāk rītdien to sanāktu nožēlot. Tu sasniegsi savu galamērķi, bet tev ir jābūt pacietīgam.

Skorpions
Tev ikkatru reizi nav jābūt visiem priekšgalā. Skorpions ir zīme, kura spēj novērtēt smagu darbu un tā vadīšanu, bet planētas ziņo, ka sasniegsi divreiz vairāk nekā parasti ar divreiz mazāku piepūli.

Strēlnieks
Kaut kāda iemesla dēļ tu sev esi iegalvojis, ka neesi spējis izdarīt to, ko no tevis sagaida. Tās ir muļķības. Vienu vai divas lietas tu varbūt varēji paveikt labāk, bet kopumā tu joprojām esi labu gabalu priekšā saviem sāncenšiem.

Mežāzis
Dari visu, ko vien vari, lai labi satiktu ar cilvēkiem, ar kuriem kopā ir jāstrādā. Tas nenozīmē, ka tev ir jādara viss, ko viņi saka, lai tikai viņi justos labi, bet vismaz izturies pret viņiem kā pret vienlīdzīgiem – pat ja viņi nav.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Darba devēji un citi svarīgi cilvēki šodien uz tevi skatīsies vēlīgi un iedrošinās tevi vairāk izmantot savus talantus. Neesi tik pieticīgs un nekautrējies ieņemt skatuves centru, jo drīz tu atklāsi, ka atrašanās starmešu gaismā patiesībā ir patīkama.

Zivis
Dodies uz turieni, kur sauc tavi instinkti, un ignorē tos, kuri apgalvo, ka dodies neīstajā virzienā. Nekad nebaidies uzņemties pāris riskus, lai izpētitu horizontus sev apkārt. Tas it īpaši attiecas uz sirds lietām. Šodien un rītdien ceļo, lai gūtu prieku.

LA.lv