×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
13. septembris, 2013
Drukāt

Horoskopi 16.09.2013. – 22.09.2013.

Auns | Profesionālajā darbībā laiks jaunām idejām, darbiem, panākumiem, taču, lai to visu realizētu, nāksies arī nedaudz riskēt un lēmumus pieņemt ātri, kamēr situācija nav mainījusies. Mājās un ģimenē vēlams neuzspiest savu gribu. 


 

Vērsis | Nemierīga nedēļa. Daudz dažādu darīšanu, un nāksies krietni nopūlēties, lai visu paspētu laikā. Kāda laimīga sakritība var nodrošināt pozitīvu pavērsienu darba lietās vai veiksmīgu biznesa darījumu. Ja, neskatoties uz aizņemtību, Vērsis neatradīs kādu brītiņu saviem mīļajiem, viņš riskē iedzīvoties nepatikšanās.

 

Dvīņi | Piemērots laiks turpināt un pabeigt iesākto. Merkurs sekmē arī jaunus nodomus un idejas, taču bez nopietnas apdomāšanās pie to realizācijas labāk neķerties – tās var izrādīties vien gaisa pilis. Labāk veiksies darbi, kas neprasa ilgstošu piepūli un kuru rezultāts atkarīgs tikai no pašiem Dvīņiem.

 

Vēzis | Arī Vēzim daudz nodomu, un viņš labprāt tos tūlīt realizētu. Prātīgāk gan darītu tie Vēži, kuri vismaz šobrīd nesteigtos un iepriekš visu labi apdomātu, citādi kāds svarīgs apstāklis var palikt neievērots. Jāizvairās no savu uzskatu un gribas uzspiešanas apkārtējiem. Piemērots laiks ezoterikas studijām.

 

Lauva | Lauva darītu labi, ja pavadītu šo nedēļu, cītīgi strādājot pie jau iesāktā. Piemērots brīdis arī ķerties pie kādas jau agrāk izlolotas ieceres realizācijas. Ar šobrīd prātā ienākušo ideju īstenošanu labāk nesteigties – iespējams, ka tās vēl nav izdomātas līdz galam.

 

Jaunava | Ne visai viegla nedēļa. Dzīve spiež nodarboties pavisam ar ko citu, nekā šobrīd gribētos, un tas dzen gandrīz vai izmisumā. Prātīgāk gan darīs tās Jaunavas, kuras darba laikā, neskatoties ne uz ko, atdos sevi darbam, toties ārpus tā pacentīsies par to vispār nedomāt. Pūliņi tiks atalgoti – ir visas iespējas izpelnīties gan kolēģu, gan priekšniecības ievērību.

 

Svari | Laiks lielai un dziļai mīlestībai, taču prātīgāk darīs tie Svari, kuri gan pacentīsies izbaudīt mirkli, taču nesteigsies ar attiecību formālās puses kārtošanu. Darbā pietiekami daudz rūpju sagādās jau iesāktā turpināšana, tāpēc jaunus darbus un pienākumus labāk neuzņemties.

 

Skorpions | Šonedēļ nāksies pamatīgi pastrādāt, taču arī rezultāti neliks uz sevi gaidīt – ir visas iespējas būt nedēļas beigās apmierinātam ar padarīto un arī izpelnīties augstākstāvošu personu labvēlību. Veiksies viss, kas saistīts ar fiziku, matemātiku un precīzajām zinātnēm.

 

Strēlnieks | Laiks jauniem nodomiem, darbiem, panākumiem, tomēr, pirms sāk rīkoties, vajadzētu visu labi apdomāt, citādi kāds neparedzēts apstāklis var visu sabojāt. Kārtojot gan lietišķās, gan personiskās attiecības, emocijas nebūs labs padomdevējs. Kāda tikšanās sniegs jaunas iespējas.

 

Mežāzis | Visās lietās svarīgi ievērot gan rakstītos, gan nerakstītos likumus un arī labāk būt kaut nedaudz konservatīvam. Veiksies viss, kas saistīts ar aprēķiniem un precīzajām zinātnēm, savukārt emocijas uz kādu laiku labāk nolikt malā. Ja tiks riskēts ar apdomu, tas attaisnosies.

 

Ūdensvīrs | Laiks pārmaiņām, taču, lai tās notiktu, nāksies cītīgi pastrādāt. Daudz brīva laika pāri nepaliks, tādēļ nevajadzētu nodarboties ar lietām, ar kurām tikt galā nav Ūdensvīra pienākums. Nedēļas pirmajā pusē labāk veiksies vienat
nē darāmie darbi, bet tās otrā puse vairāk piemērota kolektīviem pūliņiem.

 

Zivis | Veiksmīga nedēļa. Jauni iespaidi, draudzība, tikšanās, planētas labvēlīgas arī romantiskiem piedzīvojumiem. Šonedēļ radušās jaunās idejas un nodomus, visticamāk, būs iespējams arī tūlīt realizēt. Brīvajā laikā par darba lietām domāt nevajadzētu, citādi iespējama pārpūle un var tikt zaudēta arī iespēja piedzīvot ko jauku.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+