Horoskopi un mistika
Horoskopi

Katram mākonim zelta maliņa! Horoskopi 15.05. – 21.05. 16

Foto: Fotolia

Auns

Piemērots brīdis savu ideju virzīšanai. Planētas veicina apkārtējo sapratni un atsaucību, tikai svarīgi noķert īsto momentu sarunai un izvairīties no pārliekas lišķības un pieglaimošanās. Ja parādās lieka nauda, to nevajadzētu tūlīt atkal izdot.

Vērsis

Planētas labvēlīgas iesāktā turpināšanai, taču paļauties vajadzēs galvenokārt uz sevi. Arī jaunu ideju virzīšanu šobrīd labāk atlikt. Rūpes var sagādāt naudas lietas, toties mīlas jomā planētas sola veiksmi, ja vien tiks klausīts sirdsbalsij.

Dvīņi

Zvaigžņu izvietojums sola veiksmi visā, kas saistīts ar praktisko darbošanos un tūlītēju panākumu gūšanu. Jaunu lietu sākšana tomēr labi jāapdomā, jo šis pats izvietojums pārlieku mudina skatīties caur rozā brillēm.

Vēzis

Planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar māju un ģimeni, arī rūpēm par tiem, kam šīs rūpes nepieciešamas. Visā, kas saistīts ar darba lietām, jāizvairās no nedisciplinētības, termiņu neievērošanas un nepārdomātiem solījumiem.

Lauva

Šonedēļ labāk būt pēc iespējas konservatīvam un turpināt iesākto. Ja tomēr nolemts ķerties pie kā jauna, labāk, ja tas būtu, tā teikt, tas pats labi aizmirstais vecais. Pēc atzinības īpaši tiekties nevajadzētu – varbūt tā atnāks pati.

Jaunava

Planētu novietojums sekmē kontaktus ar apkārtējiem, gan izceļot savus nopelnus, gan meklējot atbalstu turpmākajam, tomēr viss jādara plānveidīgi, izvairoties no nevajadzīgas steigas un rosīšanās.

Svari

Zvaigznes sekmē nopietnu un sistemātisku darbu, sevišķi agrāk sastādīto plānu realizācijai. Labvēlīgs laiks arī atbalsta un protekcijas meklējumiem, tomēr jāizvairās no pārliekas lišķības un pieglaimības. Un nebūt dogmatiskam!

Skorpions

Pārmaiņas ir nobriedušas un laiks tās īstenot. Tas gan prasīs pamatīgu piepūli un arī koncentrēšanos uz galveno, taču enerģijas šobrīd būs pietiekami. Lai kāda aizņemtība darbā, nedrīkst aizmirst par sirdij dārgajiem!

Strēlnieks

Spēja apjaust lietu slēptākās sakarības ļaus nospraust pareizo rīcības plānu pat visai sarežģītās situācijās, bet uzņēmība un neatlaidība – nodomāto īstenot. Labāk veiksies viss, kas saistīts ar jau zināmu un pārbaudītu metožu lietošanu.

Mežāzis

Saistītie raksti

Šonedēļ slinkot nevajadzētu  – jāpievēršas nopietnam darbam, lai īstenotu nodomāto un ieviestu pozitīvas pārmaiņas savā un, iespējams, arī līdzcilvēku dzīvē. Ar pārlieku novatorismu aizrauties gan nevajadzētu.

Ūdensvīrs

Veiksies labāk, ja pirms rīkošanās būs sapratis, ko īsti grib, un arī tad vēl būs jāseko, lai bez vajadzības no noteiktā plāna nenovirzītos. Labdarībai piemērots laiks.

Zivis

Labāk nodarboties ar agrāk iesāktā turpināšanu un pabeigšanu – jaunu lietu sākšanu var traucēt priekšā stāvošo grūtību pienācīga nenovērtēšana. Jāsargās no pielīdējiem un arī pašam ar lišķēšanu un pielīšanu labāk nenodarboties.

LA.lv