×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. novembris, 2013
Drukāt

Horoskopi 2.12.2013. – 8.12.2013. (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Auns


Šonedēļ Auns pratīs iepatikties apkārtējiem, un tas sola veiksmi gan darījumos, gan mīlas un draudzības saišu stiprināšanā un dibināšanā. Pie ilgiem un nogurdinošiem darbiem ķerties nevajadzētu – var pietrūkt pacietības. Iespējams kāds pēkšņs apgaismības mirklis.

Vērsis


Vērsis šonedēļ vairāk vēlas baudīt dzīvi nekā nopietni strādāt, tomēr, pateicoties prasmei modināt simpātijas, nav izslēgts, ka izdosies viens otrs visai izdevīgs darījums. Planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar kultūru un mākslu. Jāsargās no augstprātības un pārliekas godkārības.

Dvīņi


Prasme pārliecināt apkārtējos lielāka nekā parasti, un, kaut arī labāk padosies vispārīgu koncepciju izklāsts, lieki neiedziļinoties detaļās, daudzos gadījumos ar to pietiks. Var gadīties, ka izdosies pielikt punktu kādam ieilgušam strīdam vai domstarpībām.

Vēzis


Gudri darīs tie Vēži, kuri strādās cītīgi un pacentīsies īstenot jau agrāk nodomāto. Planētas noskaņo uz sadarbību un izpalīdzību, taču jāvairās no iespējas tapt izmantotam. Pret jaunu un nepārbaudītu informāciju jāizturas kritiski, jāsargājas no iespējas tikt apmānītam.

Lauva


Piemērots brīdis tālejošu plānu izveidei un arī to īstenošanas sākšanai. Iespējams, ne tik daudz vajadzētu pūlēties pašam, cik organizēt apkārtējos un vadīt viņus pareizajā virzienā. Gudri darīs tie Lauvas, kuri visās lietās pievērsīs uzmanību arī detaļām.

Jaunava


Sabiedrībā Jaunava šonedēļ būs mīlēta un cienīta. Piemērots laiks nodrošināties ar domubiedru atbalstu savu plānu īstenošanai. Lai to paveiktu, svarīgi nenokavēt īsto brīdi, un tad arī sekmes nodrošinātas. Planētas veicinās visu, kas saistīts ar mīlestību un romantiku.

Svari


Planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar literatūru, mākslu, mīlestību. Zvaigznes noskaņo arī nedaudz vieglprātīgi, taču gudri darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pacentīsies saglabāt nopietnību vismaz darbā. No naudas lietām un pasākumiem, kas prasa atbildību, labāk turēties tālāk.

Skorpions


Šonedēļ izdosies panākt saskaņu starp paša un apkārtējās sabiedrības vēlmēm. Piemērots brīdis jau iepriekš izplānotā realizēšanai, domājams, attaisnosies arī saprātīgs risks. Naudas lietās viss būs kārtībā. Svarīgi prast glabāt noslēpumus.

Strēlnieks


Laiks aktīvai darbībai. Spēja organizēt un aizraut citus spēcīgāka nekā parasti. Ja Strēlnieks droši dosies uz priekšu, arī panākumi neizpaliks. Jāizvairās no nevajadzīgas izklaidības. Iespējams, par sevi liks manīt kāda sena draudzība vai mīlestība.

Mežāzis


Planētas noskaņo uz visu, kas saistīts ar mīlestību, mākslu un romantiku, taču darbā un lietišķajās attiecībās var traucēt pārlieka emocionalitāte. Pārlieka iztapšana citu vēlmēm par labu nenāks. Piemērots laiks meklēt atbalstu un pat protekciju saviem plāniem.

Ūdensvīrs


Šonedēļ izdosies ielūkoties nākotnē, tādēļ piemērots brīdis sarežģītu lēmumu pieņemšanai. Veiksies viss, kas saistīts ar ko jaunu un netradicionālu, tomēr, pirms rīkoties, visi plāni labi jāapdomā. Iespējams, tieši šobrīd tiks baudīti līdzšinējo darbu un pūliņu augļi.

Zivis


Veiksmīga nedēļa, ko vislabāk veltīt cītīgam darbam un tālejošu, ilglaicīgu plānu realizēšanai. Planētas gan noskaņo uz zināmu slinkumu un vēlmi baudīt dzīvi, taču gudri darīs tās Zivis, kuras pirms atpūšanās kārtīgi pastrādās. Un nevajadzētu ļaut sevi izmantot.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+