×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.3°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
5. jūnijs, 2017
Drukāt

Īstais laiks būt sabiedrībā. Horoskopi nedēļai no 5. līdz 11. jūnijam

Rod_34

Auns | Daudz ideju un nodomu, no kuriem vismaz daži ir realizēšanas vērti un var nākt par labu ne tikai pašam. Diemžēl Auna dedzība, tikpat ātri kā radusies, var atkal pazust, tādēļ daudz labas iespējas var palikt nerealizētas. Mīlestībā nesteigties!


Vērsis |
Vērsis no apkārtējiem ir cienīts un mīlēts; viņam tas ir īstais laiks būt sabiedrībā, gūt jaunus draugus un paziņas, vientuļajiem – varbūt pat mīlestību. Ar uzticības zvērestiem labāk gan nesteigties – radušās jūtas var nebūt noturīgas.

Dvīņi | Pārāk daudz runu un pārāk maz reālas darbības. Viņš darītu labi, ja reizēm izmantotu iespēju paklusēt, izvēlētos īstās prioritātes un tad ar visu sparu pacenstos tās realizēt. Piemērots laiks arī vientulībai, pārdomām un studijām.

Vēzis | Arī viņš bauda apkārtējo mīlestību un cieņu. Piemērots laiks savu ideju virzīšanai un realizēšanai, tomēr reāliem panākumiem var traucēt nespēja pāriet no vārdiem pie darbiem. Iespējama neliela finanšu stāvokļa uzlabošanās.

Lauva |
Panākumiem, kas gūti pastāvošās kārtības ietvaros, bagāta nedēļa. Viņa ievēro visus noteikumus, nepārkāpj likumus, tādējādi iegūst apkārtējās sabiedrības cieņu un atzinību. Dažām pat izdodas atrast kādu spraugu likumos, lai kļūtu kādu drusku bagātāka…


Jaunava |
pilna enerģijas, sekmīgi realizē savus nodomus. Planētas veicina spēju gūt draugus un paziņas, kas savukārt noder, gan kārtojot darīšanas, gan lai vienkārši atrastos jaukā un patīkamā sabiedrībā. Piemērots laiks arī mīlas attiecībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+