Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 2.augustam. Iztiec bez galējībām! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Planētas ziņo, ka beidzot būsi mierā ar to, kas tu esi un kādus lēmumus esi pieņēmis. Dzīve nav domāta, lai tā būtu drāma. Tā ir jāpavada ar prieku.

Auns

Šodien atpūties kārtīgi, jo būsi pavisam aizņemts uz nedēļu beigu pusi. Planētas konfrontēs tevi ar izaicinājumiem, kuri pieprasa stingru atbildi, tāpēc dodies pie miera agrāk un esi gatavs, spēcīgs un pārliecināts, ka spēsi atstāt savu zīmi pasaulē.

Vērsis

Lai ko tu darītu, mērķē augstu un uzstādi augstus mērķus, bet neuzstādi tos tik tālu no tā, ko tu esi spējigs paveikt, ka izgāšanās ir iespējamāka nekā izdošanās. Tev nav jābūt perfektam kādā vispārīgā nozīmē – tu esi perfekts tieši tāds, kāds esi.

Dvīņi

Neuztraucies, ja vēl neesi nopietni sācis projektu, kurš tev daudz ko nozīmē, jo iespēja radīsies jau tuvākajās pāris dienās. Domā pirms rīkojies un turi emocijas pa gabalu no svarīgiem lēmumiem. Ignorē tos, kuri apšauba tavas spējas.

Vēzis

Nu, un, ja kaut kas nav noticis tā, kā tu paredzēji? Tāda ir dzīve. Vienmēr viss nenotiks pēc tava prāta, bet vienmēr tiks dota vēl viena iespēja. Tad kāpēc uztraukties? Skaties uz priekšu – nākotnē, nevis pagātnē.

Lauva

Ja ir lietas, kuras joprojām jāpaveic, lietas, kuras paveikt vēlāk var nerasties izdevība – sāc strādāt pie tām jau šodien. Tu varētu atlikt visu līdz rītdienai, bet līdz tam laikam radīsies citas problēmas un uzdevumi, kas prasīs tavu laiku un uzmanību.

Jaunava

Tevi vairs neaizturēs problēmas, pār kurām tev nav varas. Paliec mierīgs un turpini smaidīt, bet esi arī pacietīgs. Labie laiki jau ir ceļā, tepat aiz stūra.

Svari

Tev ir jāpāriet uz mierīgāku tempu, vismaz uz 24 stundām. Protams, nāksies tikt galā ar svarīgiem uzdevumiem un problēmām, bet tas var atšķirties pieeja to risināšanai. Nav par ko uztraukties, viss nokārtosies, nevajag visu uztvert tik pesimistiski.

Skorpions

Nepaies ilgs laiks pirms tev būs jāizvēlas starp personiskajām attiecībām un darbu. Nevajadzēs atteikties no viena, lai saglabātu otru, bet nāksies koncentrēties vienā virzienā. Ir pienācis laiks kļūt nopietnam un apdomāt savu nākotni.

Strēlnieks

Lielās līnijās tavi instinkti ir pareizi, bet tuvākajās 24 stundās tev nāksies atzīt, ka tavs negatīvais priekšstats par kādu jaunpienācēju tavā sociālajā lokā ir bijis pavisam nepareizs. Izskatās, ka šis cilvēks ir daudz jaukāks nekā domāji.

Mežāzis

Pašreizējā kosmiskā aktivitāte stiprinās tavu apņemšanos mainīt daudz ko savā dzīvē, bet tas nenotiks līdz Saule nebūs pārvietojusies tev labvēlīgā pozīcijā, kad varēsi patiešām sākt īstenot šīs ieceres. Līdz tam esi pacietīgs – tavs laiks pienāks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pretojies vēlmei ieslīgt galējībās, kad ir darīšanas ar cilvēkiem, kuri tev nepatīk. Pretējā gadījumā paša izraisītās sliktās sajūtas atgriezīsies pie tevis paša pirms vēl nedēļa būs beigusies. Ja patiešām nevari izturēt apkārtējos, vienkārši saglabā distanci un paturi savus komentārus pie sevis.

Zivis

Tikai tu vari izlemt, vai ir vērts turpināt attiecības, bet tev nav tas jādara tieši tagad. Planētas ziņo, ka ir vēl sagaidāmi pāris likteņa pavērsieni un pārsteigumi, tāpēc paliec mierīgs un nedari neko pārsteidzīgu.

LA.lv