Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 20.janvārim. Dzīvo kaislīgi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Veneras­-Plutona saikne tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka tev ir jābūt kaislīgākam pret dzīvi. Kas tevi iedvesmo visvairāk? Ko tu visvairāk vēlies mainīt? Koncentrējies uz šīm lietām un neiznieko laiku uz mazsvarīgo.

Auns

Lielajā steigā, lai tiktu priekšgalā, uzmanies, ka nepārpūlies. Lai arī dažreiz tev ir gana daudz spēka, lai vienlaicīgi darīt divus vai pat trīs darbus, tagad tev nevajadzētu uzņemties pārāk daudz. Vēlāk to sanāktu nožēlot, tāpēc piebremzē.

Vērsis

Šodien nebāz degunu situācijās, kurās neesi tieši iesaistīts, savādāk vēlāk to varētu nākties nožēlot. Padomā, kā justos tu pats, ja citi bez uzaicinājuma iesaistītos tavās privātajās darīšanās. Esi gudrs -­ ieturi distanci.

Dvīņi

Vai tev ģimene ir svarīgāka par darbu? Uz šo jautājumu tev šodien nāksies atbildēt, un tas nebūs viegli. Agrāk vai vēlāk tev nāksies atrast stabilu līdzsvaru starp savu mājas dzīvi un pasaulīgajām ambīcijām.

Vēzis

Turpmākās diennakts laikā paturi savu viedokli pie sevis. Nav jēgas censties pārliecināt citus par tā pareizību ­ viņi to tāpat neizprastu. Dodies pats savu ceļu un dari to, ko uzskati par pareizu. Tev nav nepieciešams sabiedrības atbalsts.

Lauva

Saglabā savas iespējas un ieklausies padomos no cilvēkiem, kuru zināšanas noteiktās lietās ir augstākā līmenī nekā tavējās. Tu vari nevēlēties atzīt, ka kāds cits var zināt labāk, taču katram savs lauciņš, kurā izcelties: ­ tev jau vajadzētu būt gana pieredzējušam, lai to apzinātos.

Jaunava

Kaut kādā posmā turpmākajā diennaktī tu vēlēsies kaut atrastos jebkur citur. Lai arī cik sarežģīta būtu situācija, tu tiksi ar to galā pirms vēl diena būs beigusies. Tu esi spēcīgāks nekā domā.

Svari

Ja tu ievēro, ka tava enerģija šodien piedzīvo strauju lejupslīdi, tev ir jāapstājas un jāatpūšas. Sava ķermeņa signālu neievērošana novedīs pie tā, ka tev būs nepieciešamas vairākas dienas, lai atkoptos. Esi saudzīgs pats pret sevi.

Skorpions

Lai arī kur tu dotos un ko darītu, tu, šķiet, nevari tikt vaļā no sajūtas, ka notiks kaut kas slikts. Visticamāk, tas viss ir tikai tavā prātā, bet tomēr centies izvairīties no vietām un situācijām, kurās neesi pie kontroles. Katram gadījumam.

Strēlnieks

Tev šodien sev derētu atgādināt, ka materiāli un profesionāli panākumi nav pati svarīgākā lieta dzīvē. Tagad ir svarīgi, lai tu izmantotu izdevību un uzlabotu situāciju mājās. Darbs var pagaidīt, bet mīļotie ne.

Mežāzis

Tev šodien varētu būt grūti uzsākt, taču, tiklīdz būsi ieskrējies, pārsteigsi visus ar to, cik ātri tiksi galā ar saviem darba pienākumiem. Ja tu sāksi jau no rīta puses, tad otrā dienas daļa, visticamāk, jau būs brīva, lai darītu kaut ko patīkamāku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pretojies kārdinājumam norādīt uz citu cilvēku kļūdām un neveiksmēm. Un ne pie kādiem apstākļiem, turpmāko dienu laikā, nenogriez stūrus vai nepaveic savu darbu pavirši ­ vai arī tās varētu būt tavas kļūdas un neveiksmes, kuras nonāks starmešu gaismā.

Zivis

Pastāv iespēja, ka šodien vai rītdien saiesi ragos ar kādu, kurš atrodas pie varas. Svarīgi ir, lai tu paliec pie sava un neļaujies tikt iebiedēts, taču, svarīgi ir būt arī gatavam uz pretīmnākšanu ­ ja viņi piedāvā kompromisu.

LA.lv