Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21.augustam. Pienācis atklājumu laiks! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Nav svarīgi, par cik parastu cilvēku tu sevi uzskati, tu atklāsi, ka turpmākā gada laikā tevi piesaistīs eksotiski cilvēki un vietas. Piepieši tu apzināsies, ka pasaule ir lielāka un brīnišķīgāka nekā tev likās. Ir pienācis laiks atklājumiem.

Auns

Tu šobrīd vari būt labdarīgā noskaņojumā, bet pārāk neaizraujies un neaizdod projām pārāk daudz. Tava veiksme viennozīmīgi mainās uz labo pusi, bet tev joprojām ir jāparliecinās, ka rezervēs ir pietiekami daudz, lai segtu neparedzētus izdevumus.

Vērsis

Dodies līdz ar plūsmu, pat ja neredzi, uz kurieni tā tevi ved. Tas, kas notiks tuvākajās pāris dienās, var būt satraucoši, bet planētas sola, ka tev pēc šīm pārmaiņām veiksies ļoti labi.

Dvīņi

Šis tev ir lielu pārmaiņu laiks, it īpaši iekšējā līmenī. Šīs pārmaiņas uzņems ātrumu, kad Saule pārvietosies uz Mežāža zīmi jau šajā nedēļas nogalē, tāpēc izturies pret sevi labi un atpūties kārtīgi. Tev, visticamāk, būs nepieciešams spēks un izturība!

Vēzis

Nav jēgas uzsākt cīņu, kurā nevarēsi uzvarēt. Kaut kāda dīvaina iemesla dēļ tu jūti, ka tev obligāti ir jāpierāda sevi pasaulei, bet tā tas nemaz nav. Jebkurā gadījumā, ko tas pierāda, ja galu galā tu esi tas, kurš tiek notriekts uz muguras?

Lauva

Šodien ļauj lietām attīstīties pašām savā tempā, it īpaši darba frontē, kur viss notiek tik ātri, ka nav jēgas mēģināt procesu mainīt. Vienkārši uzmanīgi vēro notiekošo un īstajā brīdī esi gatavs rīkoties.

Jaunava

Kāds var mēģināt tevi pierunāt, ka noteikts rīcības plāns ir tavās interesēs, bet tev būs šaubas par to. Ieklausies savos instinktos un rīkojies saskaņā ar to, ko viņi tev iesaka. Vēl labāk nerīkojies vispār – nekā nedarīšana šādos gadījumos līdz šim ir bijusi labākā politika.

Svari

Šobrīd tavā sociālajā vidē var notikt visāda veida aizraujošas lietas, bet tev tās visas ir jāignorē un jākoncentrējas, lai sakārtotu ģimenes jautājumus. Ļauj mīļotajiem saprast, ka ieilgušās ķīviņš ir palicis pagātnē un jums kopā ir jādodas uz nākotni.

Skorpions

Kāds, ar kuru tu strādā vai kārto darīšanas kopā, šodien nepiekritīs taviem plāniem, bet tu tos nemainīsi. Ar platu smaidu uz lūpām pasaki viņiem, ka saproti viņu bažas – un tad turpini darīt tieši to, ko biji ieplānojis.

Strēlnieks

Vai tu atbalsti savu kolēģi un riskē sastrīdēties ar kādu, kuram ir autoritāte? Vai arī tu nostājies varas pusē un riskē zaudēt draugu? Vienīgi tu vari izlemt, bet tas būs vai nu viens, vai otrs. No šīs situācijas, visticamāk, nav avārijas izejas.

Mežāzis

Pilnmēness jau 22. datumā – dienu pēc Saule pārvietojas uz tavu zīmi – darīs brīnumus ar tavu drosmi un pašpārliecinātību. Līdz tam brīdim tev tiek ieteikts turēties zemu. Taupi savu enerģiju brīdim, kad tā būs visvairāk nepieciešama.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien koncentrējies uz kaut ko radošas vai mākslinieciskas dabas, vislabāk kaut ko tādu, ko vari izdarīt viens pats. Tu vari būt sabiedrisks pēc dabas, bet dažreiz tev ir jāpavada laiks vienatnē, lai varētu nospodrināt savas spējas un iemaņas, kā arī veltītu laiku pārdomām.

Zivis

Tev nenāksies grūti pierunāt partnerus un kolēģus, lai viņi tev šodien sekotu, bet pārliecinies, ka tā ir pierunāšana – nevis piespiešana. Ja tu liksi citiem doties virzienos, kuros viņi nevēlas doties, viņi vilks kājas, pretosies un radīs apkaunojošu kņadu.

LA.lv