Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22.jūlijam. Ceļš uz mērķi sākas ar mazu soli 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Šogad pienāks laiki, kad varētu vienkārši visu sakrāmēt un doties uz vietu, kur uz tevi neizdara tādu spiedienu, taču bēgšana nav atbilde. Aizmirsti par saviem ilgtermiņa mērķiem un koncentrējies uz pirmajiem, mazajiem soļiem to virzienā. Galu galā, tu tāpat nokļūsi kur vēlies, taču izvēlies efektīvāko metodi, lai to izdarītu.

Auns

Var būt sajūta, ka projekta ietvaros esi aizgājis, cik tālu vien iespējams, bet vēl neatmet visam ar roku. Ja to izdarīsi, visticamāk, nākamajā mēnesī nožēlosi, bet tieši tad zvaigznes būs izvietojušās tev par labu. Vienkārši noliec savus plānus uz laiciņu malā, lai vēlāk pie tiem ķertos ar jaunu sparu.

Vērsis

Pastāv briesmas, ka jebkādu kritiku uztversi pārāk asi un personīgi, kā rezultātā izdarīsi vai pateiksi ko tādu, kas atgriezīsies atpakaļ ne pārāk patīkamā veidā. Gan mājās, gan darbā tev ir kārtīgi jāapdomājas pirms atbildi uz citu sacīto. Kontrolē savas emocijas, neļauj tām ņemt virsroku.

Dvīņi

Viens piegājiens ar pamatīgu piepūli var tev ļaut tikt garām kādam šķērslim, bet kā tas ietekmēs tavu veselību? Planētas mudina tevi izvēlēties mierīgāku pieeju sava plāna īstenošanai. Vai tas pagaidīs? Protams, taču nevajadzētu apstāties pavisam.

Vēzis

Tev ir nepieciešams kaut ko darīt sakarā ar tavu finansiālo situāciju, bet jāpārliecinās, ka tas neradīs pārāk lielu risku. Vai tavs stāvoklis tiešām ir tik bezcerīgs? Vai arī esi sevi pārliecinājis, ka lietas ir sliktākas, nekā patiesībā? Visticamāk, otrais variants atbilst tavai situācijai, tāpēc sāc pārdomāt visu vēlreiz, nu jau ar vēsu prātu.

Lauva

Saules nesaskaņas ar Neptūnu nozīmē, ka tava iztēle strādā virsstundas. No vienas puses, tas ir labi, būsi radošāks, nekā parasti. Bet negaidi, ka viss ies pēc plāna un citi visam piekritīs, savādāk vari piedzīvot vilšanos. Neliec pārāk lielas likmes uz nejaušību, un paturi savus trumpjus pie sevis.

Jaunava

Viss, ko tu vēlies – lai tevi liek mierā uz laiciņu, vai tas ir par daudz prasīts? Atrodi klusu vietiņu, kuru vari saukt par savējo, un padomā par dzīves jēgu. Būsi atpakaļ sociāli aktīvajā režīmā jau pirms šī nedēļa būs beigusies. Tikmēr ne visiem ir jāzina, kur esi pazudis, taču taviem tuvākajiem draugiem un ģimenei noteikti.

Svari

Viss, kas notiek tavā dzīvē, ir daļa no lielāka un dziļāka plāna, tāpēc pārāk necenties mainīt kaut ko, visticamāk, tas tāpat nenotiks. Atslābinies un ļauj liktenim uzņemt savu kursu – panākumi un laime bez šaubām sekos. Savstarpējai sadarbībai arī ir liela nozīme, pamēģini izdomāt veidu, kā tu varētu šīs saites nostiprināt.

Skorpions

Ja šodien pieesi uzdevumam ar negatīvu noskaņojumu, tad neizbēgami, ka pārāk to neizbaudīsi. Bet, ja vari atrast veidu, kā izlikties, ka tiešām esi gaidījis šo brīdi, tad vari justies pārsteigts, cik viegli tas patiesībā ir. Nemēģini visu atrisināt pēc iespējas sarežģītāk, vienkāršie paņēmieni bieži vien arī ir tie efektīvākie.

Strēlnieks

Esi atvērts alternatīviem skatu punktiem. Pasaule mainās straujāk, kā jebkad, un tie, kuri nemēģinās tikt tai līdzi, atklās, ka ir palikuši iepakaļ ātrāk, nekā paredzēja. Tāpēc esi lietas kursā par apkārt notiekošo un esi gatavs doties līdzi laikam. Ja tevi kāds enkurs vēl joprojām piesaista pagātnei, varbūt ir vērts to turpat arī atstāt.

Mežāzis

Šodien nepārcenties ar stingrību vai arī citi cilvēki var nostāties pret tevi, kas iedragātu gan tavu reputāciju, gan varu. Lai arī vari domāt, ka tiksi sveikā cauri, izdarot gandrīz jebko, taču tā tas nenotiek. Esi neatlaidīgs, bet arī gudrs, lai nepūlētos veltīgi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tāpēc, ka Saule mijiedarbojas ar Neptūnu, ilūziju planētu, šodien tev ir jāpārliecinās, ka taviem sapņiem ir arī reāls pamats realitātē. Sapņošana par kaut ko nereālu, nesasniedzamu var būt jautra, bet ja tava galva ir mākoņos, tad lai vismāz kājas stāv uz zemes. Nezaudē savu saikni ar realitāti un nepārvērtē savus sapņus, to nepiepildīšana var sagādāt vilšanos.

Zivis

Ja draugs vai darba kolēģis pasaka kaut ko aizskarošu, neņem to pie sirds. Tieši pretēji, tev tas ir jāuztver kā zīme, ka esi uz pareizā ceļa. Viņi acīmredzot jūtas apdraudēti, tāpēc turpini darīt iesākto, vienīgi vēl neatlaidīgāk, ja iespējams! Planētas vēsta, ka jau tuvākajā laikā sastapsies ar patīkamu pārsteigumu.

LA.lv