Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 22.septembrim. Sapņi var piepildīties, atceries tos! 16

Foto – Fotolia

Auns
Auniem šodien izdosies izvairīties no jebkādām problēmām un satraukumiem. Vienīgais šīs dienas mīnuss – neliels savārgums un dzīves aktivitātes samazinājums. Lai rītdien ar jauniem spēkiem ķertos pie darba, ļauj sev šodien labi atpūsties un izgulēties.

Vērsis
Šī ir visai labvēlīga diena jebkādu darbu sākšanai. Šodien ir iespēja uzlabot savu finanšu stāvokli vai veikt veiksmīgu pirkumu. Vari rēķināties ar draugu un uzticamu lietišķo partneru palīdzību un padomiem.

Sievietēm Vēršiem iespējamas jaunas iepazīšanās vai negaidīti romantiski piedzīvojumi. Savukārt vīriešiem Vēršiem zvaigznes iesaka izvairīties no skaļām kompānijām un svinībām. Šodien nav ieteicams nodarboties ar maģiju, kā arī pārpūlēt redzi. Šīs dienas sapnis būs pravietisks un piepildīsies tieši pēc nedēļas.

Dvīņi
Laba diena, lai izveidotu stabilas lietišķās attiecības ar priekšniecību, lietišķajiem partneriem un klientiem. Tavs dzīves potenciāls, seksualitāte, personiskais šarms šodien būs augstā līmenī. Ja šodien visu kārtīgi apdomāsi un pieņemsi pareizo lēmumu, tas atnesīs tev prāvus ienākumus.

Vēzis
Diena solās būs saspringta. Iespējami pārpratumi, krāpšana un provokācijas. Lai kas arī nenotiktu, saglabā mieru un domā loģiski. Nesāc jaunus darbus – diez vai to rezultāts būs tāds, kā tu plāno. Velti laiku ģimenei, nodarbojies ar bērnu attīstību un mājokļa labiekārtošanu.

Lauva
Vispareizāk būs, ja tu izmantosi šo labvēlīgo dienu, lai pabeigtu iepriekš sāktus mājas darbus. Visas lietas izdosies paveikt ievērojami vieglāk un ātrāk, ja tev būs labs noskaņojums.

Jaunava
Draudzību ir viegli zaudēt, bet atjaunot grūti. Atceries par to, ja šodien radīsies domstarpības ar draugiem. Ne viss ir tā, kā tev šķiet. Nesteidzies ar secinājumiem.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!


Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Svari
Zvaigznes šīs zīmes pārstāvjiem nesēdēt mājās, bet iespējami vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, jo pastāv varbūtība, ka tieši šodien tu satiksi cilvēku, ar kuru saistīsi turpmāko dzīvi. Finanšu stāvoklis šodien solās būt stabils.

Skorpions
Neļauj nevienam traucēt īstenot tavus plānus. Nedramatizē, tev tikai šķiet, ka viss ir slikti. Esi labvēlīgs pret saviem draugiem, pievērs vairāk uzmanības savai otrajai pusītei.

Saistītie raksti

Strēlnieks
Šodien būs ļoti auglīga diena – tu paspēsi daudz paveikt gan darbā, gan mājās. Tikai pacenties reāli novērtēt savas iespējas. Vakarā tevi gaida patīkams pārsteigums. Pievērs īpašu uzmanību pārtikai, šodien iespējamas saindēšanās.

Mežāzis
Viss, ko darīsi, būs vērsts uz tava nozīmīguma un autoritātes paaugstināšanu. Dzīvē var ienākt patiesa mīlestība, un tu pat nepamanīsi, kā tas noticis.

Ūdensvīrs
Zvaigznes iesaka šo dienu veltīt ģimenei. Radi ģimenisku omulību savā ligzdiņā. Galu galā vietai, kur esi pieradis atslābināti atpūsties, arī laiku pa laikam nepieciešama ģenerālā tīrīšana.

Zivis
Šodien ir ideāls laiks, lai tiktu vaļā no kompleksiem un kaitīgajiem ieradumiem. Palasi grāmatu vai noskaties labu filmu.

LA.lv