Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28.jūlijam. Apgūsti pievilcības likumus! 0

Foto – Fotolia

Auns

Tevi gaida radošs pacēlums un negaidīts veiksmīgs sarežģītu problēmu atrisinājums. Saskarsmes var būt pārāk daudz, tā var ļoti spēcīgi nogurdināt. Vakarā ieteicams nodarboties ar mājas darbiem, turklāt tu sen neesi lutinājis savus tuviniekus ar gardām vakariņām.

Vērsis

Vērši šodien šķitīs pretējā dzimuma acīs tik pievilcīgi kā nekad. Lieliska pašsajūta un pārliecība par sevi dos iespēju piesaistīt tev simpātiska cilvēka uzmanību.

Dvīņi

Zvaigznes šīs zīmes pārstāvjiem šodien nesēdēt mājās, bet iespējami vairāk laika pavadīt svaigā gaisā, jo pastāv varbūtība, ka tieši šodien tu iepazīsies ar cilvēku, ar kuru saistīsi turpmāko dzīvi. Finansiālais stāvoklis šodien solās būt stabils.

Vēzis

Vēžiem dienas pirmā puse būs pilna ar patīkamiem pārsteigumiem. Tavu seju izdaiļos smaids, bet dvēselē būs labs noskaņojums. Otrajā dienas puse tavu labo omu centīsies sabojāt. Kas? Cilvēki, no kuriem tu to negaidi.

Lauva

Tavas jūtas un emocijas var izspēlēt ar tevi ļaunu joku un atnest daudz problēmu, kuru risināšana ievilksies mēnešiem ilgi. Lai tas tā nenotiktu, kontrolē emocijas, neuzticies intuīcijai. Pievērs uzmanību ēšanai un guli ne mazāk kā astoņas stundas diennaktī.

Jaunava

Jaunavām diena solās būt mierīga. Darbā tevi gaida nelielas, bet perspektīvas izmaiņas. Tas palīdzēs tev pabeigt visus iepriekš aizsāktos darbus. Pacenties saprātīgi attiekties pret katru problēmu un izvairies no strīda ar priekšniecību. Viena no labvēlīgākajām dienām cilvēkiem, kas nolēmuši stāties laulībā vai ieņemt bērnu.

Svari

Sliktas domas, negatīvas emocijas var slikti ietekmēt tavu veselību. Priecājies par dzīvi, smaidi.

Skorpions

Šīs zīmes pārstāvjiem zvaigznes dod iespēju kardināli mainīt savu dzīvi. Pacenties ieklausīties tuvu cilvēku padomos un pilnībā izmaini savu frizūru un garderobi. Iespējams, šodien tev nāksies aizstāvēt savu viedokli un intereses. Tu jutīsies ļoti laimīgs un pacenties, lai nelabvēļi neaptumšotu šo dienu. Dodies pastaigā ar bērniem – viņi par to ļoti priecāsies.

Strēlnieks

Strēlniekus šodien gaida ievērojama fiziskā un nervu slodze. Tikt galā ar šo situāciju spēs ne visi šīs zīmes pārstāvji. Šodien nevajag doties ceļojumā un parakstīt svarīgus līgumus, kā arī nav ieteicams sākt nopietnas lietišķās sarunas. Visi šodien sāktie pasākumi nekādi neattaisnos tavas cerības.

Mežāzis

Saistītie raksti

Sastādīt darbības plānu, aprēķināt dažādas notikumu gaitas iespējas – lūk, ar ko šodien jānodarbojas. Tāpēc lietas drīzumā ies kalnā, bet materiālais stāvoklis uzlabosies. Droši būvē nākotnes plānus un virzies uz priekšu.

Ūdensvīrs

Šodiena Ūdensvīriem atnesīs negaidītas pārmaiņas. Šodien tu kļūsi par stāvokļa noteicēju vai – tieši otrādi – būsi atkarīgs no apkārt esošajiem cilvēkiem. Dienas pirmajā pusē grafiks solās būt ļoti saspringts. Tev būs jāpieņem lēmumi, no kuriem būs atkarīga tava turpmākā dzīve. Pacenties izvairīties no konfliktiem darbā un mājās.

Zivis

Problēmas un grūtības nepiemeklēs tevi nevienā dzīves sfērā. Nepiemērota diena, lai mainītu darbavietu.

Avots: “mlady.net”

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
9 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Štrombergs liek punktu sportista karjerai
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Rinkēvičs: Ministriju līmenī ir atšķirīga gatavība “Brexit”
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Otrdienas vakarā Rīgā izveidojušies ievērojami sastrēgumi
26 minūtes
LE
LETA
Laukos
ZM: “Latvijas valsts mežiem” cena par “Bergvik Skog” īpašumiem bija pārāk augsta
1 stunda