Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 3.oktobrim. Ja gribi sasniegt vairāk, rīkojies citādi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Tu vislabākajā formā esi tajos brīžos, kad ir mērķis, par kuru cīnīties, un turpmākajos 12 mēnešos tev būs nebeidzamas iespējas pierādīt, uz ko tu esi spējīgs. Identificē to, kam tu tici, un dari visu, kas nepieciešams, lai realizētu savu sapni. Tas ir iespējams!

Auns
Turpmākajās pāris dienās tu nokļūsi situācijās, kuras pieprasīs uzņemties vadoņa lomu – tā tev padodas. Tikai neaizmirsti, ka ar autoritāti nāk līdzi arī papildu atbildība. Neļauj varai tev sakāpt galvā.

Vērsis
Esi drošs par to, kam tici, un esi pozitīvs, kad nodod to tālāk citiem cilvēkiem. Tu atklāsi, ka patiesībā diezgan daudziem cilvēkiem interesēs tavs sakāmais, bet tev ir arī jāklausās, jo mācības apgūšana ir abpusējs process. Neielaidies strīdīgā diskusijā, ja kāds tevi uz to provocē.

Dvīņi
Tu vari būt uztraucies par papildu riska uzņemšanos saistībā ar taviem resursiem, bet kādas gan tev ir alternatīvas? Nav pārāk daudz. Tev labāk nekā citiem vajadzētu saprast: ja pieturēsies pie vecās rutīnas, sasniegsi tikai tos pašus vecos rezultātus.

Vēzis
Instinkti tev saka priekšā, ka tas, ko plāno darīt, būs nepopulārs noteiktu cilvēku starpā, bet tas ir diezgan labs iemesls, lai to darītu. Tev nerūp tava popularitāte, tev rūp vienīgi tas, kas ir pareizi. Tā ir ļoti laba politika, kas garantēs, ka tev apkārt būs tikai cilvēki ar līdzīgiem uzskatiem.

Lauva
Šodien tev būs kopējas darīšanas ar kādu, kurš tev ne visai patīk, bet tāpēc nav jāiesaistās konfliktā. Tu vari itin viegli izvairīties no konfrontācijas, ja paturēsi savus iebildumus pie sevis. Esi dzīvespriecīgs – smiekli vienmēr saved cilvēkus kopā.

Jaunava
Pasaule izskatās gaišāka salīdzinājumā ar to, kāda tā bija pirms nedēļas vai divām, un tev ir visi iemesli cerēt, ka lietas ies tikai uz augšu. Tavs optimistiskais noskaņojums liks pat vissgrūtākajām ķibelēm atrisināties pašām no sevis.

Svari
Saskaņā ar planētām, tu, iespējams, esi aizgājis par tālu, kritizējot draugu vai kolēģi, un kaut kādā brīdī šodien tu izjutīsi tā sekas. Lai arī tavas kritikas galvenā doma ir pareiza, atvainojies, ja esi reaģējis pārāk asi.

Skorpions
Nebaidies izpētīt idejas, par kurām daži cilvēki saka, ka tās ir nerealizējamas. Ja tu ļausi viņiem nospraust darba kārtību, nostādīsi sevi neizdevīgā pozīcijā. Tev nav pienākums domāt vai justies tāpat kā viņiem.

Strēlnieks
Garām laista izdevība komunicēties šobrīd var nelikties svarīga, bet tā vēlāk pieprasīs laiku un enerģiju, kuru ar grūtībām varēsi atļauties. Neplāno to, kas tev ir sakāms, vienkārši to pasaki, un ļauj vārdiem pašiem atrast ceļu uz mērķi.

Mežāzis
Šodien saņemsi labas ziņas, kuras pēdējā laikā ir pietrūkušas. Tu varbūt neesi spējīgs nekavējoties rīkoties, balstoties uz iegūto informāciju, bet tu vismaz zini, ka ir kaut kas iedvesmojošs un daudzsološs, kas tevi sagaida netālā nākotnē.

Ūdensvīrs
Kaut kāda veida piedāvājums uzradīsies turpmāko 24 stundu laikā, bet tu, šķiet, nelabprāt izmantosi šo iespēju. Pat, ja tas iekļauj vairāk darba, nekā tev liekas, tu nevari būt pārliecināts, kamēr nepamēģināsi. Ļoti iespējams, šī ir tava iespēja tikt dzīvē mazliet augstāk.

Zivis
Kāda aktivitāte tevi visvairāk iedvesmo? Kāpēc tu to nedari? Šajā gada posmā tev vajadzētu vēl vairāk nekā parasti paplašināt savu radošo daudzveidību un sākt jaunus ceļus. Nav nekādu ierobežojumu, vismaz tev.

LA.lv