Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 4.septembrim. Mīli, smejies, mācies! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu esi pavadījis daudz laika, barojot savu prātu un izzinot, kā griežas pasaule – un tagad tavā galvā griežas pārāk liels informācijas apjoms. Šogad visu dari vienkārši. Mīli. Smejies. Mācies. Tas ir viss, kas tev ir jāzina.

Auns

Pēdējais gabaliņš no puzles, ar kuru cīnies, iekritīs savā vietā turpmākajās divās vai trīs dienās. Līdzko tu ieraudzīsi visu kopskatu, tu sapratīsi, kāpēc bija tik grūti saprast tā visa jēgu. Kā arī skats, kurš pavērsies tavā priekšā, būs gana patīkams.

Vērsis

Kaut kas tev var šķist acīmredzams, bet citiem cilvēkiem var rasties grūtības saprast, par ko tieši tu runā. Pamēģini ieraudzīt lietas no viņu skatu punkta un pēc tam izskaidrot notiekošo tiešā un saprotamā valodā.

Dvīņi

Dienas gaismas stundas tev varbūt arī ir jāziedo lietām, kuras ir saistītas ar darbu, taču līdzko saule norietēs, tavas domas būs prieka pilnas. Cik vien tālu tas skar romantiku, slepenā simpātija, visticamāk, ilgi vairs nebūs slepena.

Vēzis

Saskaņā ar planētām tev vajadzētu sekot kursam, kuru esi uzņēmis, domājot par finansiālo situāciju, nevis doties atkal jaunā, neizpētītā virzienā. Par spīti pretrunām, kuras šķietami saskata citi cilvēki, nav it nekādas vajadzības lielām pārmaiņām.

Lauva

Tu jūti, ka kaut kas nav kārtībā, un tu zini, ka savus intinktus labāk neignorēt. Tur, kur gan personīgās, gan karjeras problēmas liek bažīties, negaidi, lai redzētu, kā lietas attīstās – uzņemies iniciatīvu un rīkojies momentā uz savu aizdomu pamata.

Jaunava

Tu vari arī nesaprast, kā tavs prāts ir nonācis pie zināmiem secinājumiem, bet dziļi iekšienē tu zini, ka esi uz pareizā ceļa saskaņā ar savām vajadzībām. Šobrīd tas var šķist nedaudz muļķīgi, bet līdz nedēļas beigām viss nostāsies savās vietās.

Svari

Centies nekritizēt sevi bez jebkāda iemesla. Patiesībā centies nekritizēt sevi pat tad, kad ir iemesls. Ja tu pieļāvi kaut kāda veida kļūdu, tad mācies no tās un ātri vien dodies uz priekšu. Šodienas izgāšanās var būt rītdienas veiksme.

Skorpions

Domā pozitīvi par to, kas tev ir jādara pēc augstākstāvošo cilvēku pieprasījuma. Tas var nebūt tas, ko tu vēlies darīt, bet galu galā viņi ir tie, kuriem piemīt vara. Ja tu šobrīd neesi varas pozīcijā, neuzsāc cīņu, kuru tev nav iespējams uzvarēt.

Strēlnieks

Tu zini, kas ir labs, tiklīdz to ieraugi, un šodien ieraudzītais liks tavam prātam skriet. Kā tu tam vari likt strādāt tavā labā? Kā tu tam vari likt samaksāt? Neļauj citiem tev iestāstīt, ka tā domāt ir patmīlīgi – tas vienkārši ir veselais saprāts.

Mežāzis

Kāpēc tu uztraucies bez jebkāda pamatota iemesla? Planētas iesaka, ka nekas nenotiks bez tavas piekrišanas, tāpēc kļūsti priecīgāks un centies nebūt tik pret dzīvi aizsargājošās pozīcijās. Ja tev kaut kas nesagādā prieku, tad tu to nedari pareizi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Centies pārāk netiesāt cilvēkus, kuru ticība un dzīvesstils ļoti atšķiras no tavējā. Jā, varbūt pasaule būtu labāka vieta, ja visi būtu tādi, kā tu, bet tas nenotiks, samierinies ar to. Cilvēku atšķirības padara šo pasauli krāsainu un interesantu.

Zivis

Tev ir nepieciešams atrisināt domstarpības ar mīļoto vai kolēģi, un tas ir jādara tagad. Ja tu ļausi situācijai attīstīties tālāk, kaut vai vēl vienu dienu, tas var nokļūt tālu aiz vietas, kur to vēl var viegli saglābt. Atvainojies un turpini ceļu.

LA.lv