×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
5. jūlijs, 2013
Drukāt

Horoskopi 8.07.2013. – 14.07.2013.

Auns | Auns ļoti enerģiski ķeras pie visa, kas šķiet vērtīgs un interesants, taču jāuzmanās, lai darāmā nekļūtu pārāk daudz. Atvaļinājumā esošajiem Auniem ieteicams pēc iespējas vairāk būt sabiedrībā. Iespējams, kāda pazīšanās vai saruna nesīs patīkamu pārsteigumu.


 

Vērsis | Ieguvēji būs atvaļinājumā esošie Vērši – planētas tā vien sola daudz sirdij tīkamu izklaižu. Darbā vēl joprojām iejūgtajiem labāk tikai turpināt iesākto – atmosfēra darba vietā šobrīd neveicina ko sevišķi jaunu un inovatīvu. Ja nu tomēr gribas panākt savu, daudz vairāk būs sasniedzams ar diplomātiju, nevis rupju spēku.

 

Dvīņi | Darbā esošajiem Dvīņiem jaunas idejas, atvaļinājumu baudošajiem – jauni iespaidi, draugi, aizraušanās. Lai kas arī viņiem ienāktu galvā, viņi pie tā ķeras ļoti enerģiski un arī panākumi neizpaliek. Naudas lietās labvēlīgs laiks tās uzkrāšanai un kapitāla vairošanai, nevis ieguldīšanai un tērēšanai.

 

Vēzis | Kaut arī planētas noskaņo vēlēties ko lielu un dižu, labāk būt pieticīgākam. Var gadīties, ka jaunās idejas tik viegli realizējamas nemaz nav un rezultāts nemaz nav pielikto pūļu vērts, turklāt jāsargās no pārpūles. Veiksies Vēžiem, kuri pacentīsies iekļauties apkārt notiekošajā un visās lietās bruņosies ar pacietību.

 

Lauva | Planētas labvēlīgas jau iesāktā novešanai līdz galam. Var gadīties, ka tas izrādās sākums un pamats kam visai ilglaicīgam, kas nākotnē nesīs daudz prieka un apmierinājuma. Ar darba lietām neapgrūtinātajiem Lauvām īstais laiks jauniem iespaidiem, draudzībām, kādam tuvākam vai tālākam ceļojumam.

 

Jaunava | Iespējams, šī nedēļa iezīmēsies ar kādas problēmas, kas nomocījusi jau ilgāku laiku, risinājumu. Piemērots laiks jaunu prioritāšu izvirzīšanai, sākt ko lielu un nozīmīgu. Planētas labvēlīgas, lai daļu savu līdzšinējo pienākumu uzkrautu kādam citam.

 

Svari | Dzīve sola daudz izdevību, tikai jāmāk tās izmantot. Planētas labvēlīgas sākt ko jaunu, pilnīgi atšķirīgu no iepriekšējā un visai ticami, ka izdosies nodrošināt arī apkārtējo atbalstu saviem plāniem. Atvaļinājumā esošām Jaunavām ieteicams nebūt vienām un meklēt skaisto sev apkārt.

 

Skorpions | Zvaigznes sola veiksmi jau agrāk sastādītu plānu realizācijā un tajā pašā laikā to stāvoklis piemērots jaunu ilglaicīgu plānu kaldināšanai. Gudri darīs tie Skorpioni, kuri visu nedarīs paši, bet panāks, ka daļu pūliņu uzņemsies kāds, kuram to rezultāts būs ne mazāk vajadzīgs kā viņam pašam.

 

Strēlnieks | Darbā vēl iejūgtajiem Strēlniekiem piemērots brīdis jau iepriekš gūto panākumu attīstīšanai un nostiprināšanai, arī nākotnes plānu kaldināšanai. Tiem, kuri jau bauda vasaras jaukumus, daudz prieka sagādās piedalīšanās un noraudzīšanās dažādos gājienos, izrādēs, svētkos. Vientulību mīlošajiem ieteicams pārlapot kādu grāmatu.

 

Mežāzis | Ja Mežāzis būs gudrs, viņš visu izkārtos tā, lai viss notiekošais nāktu viņam par labu. Galvenais – pacensties pateikt īstos vārdus īstajā vietā un laikā, kā arī izmantot savā labā jau esošās tendences. Atvaļinājumā esošajiem Mež-āžiem šo laiku vislabāk veltīt sava garīgā apvāršņa paplašināšanai.

 

Ūdensvīrs | Gudri darīs tie Ūdensvīri, kuri pacentīsies tikt vaļā no darbiem un pienākumiem, kas patiesībā nav ne īpaši vajadzīgi, ne svarīgi. Iespējams, tieši šobrīd nāksies plūkt savu iepriekšējo darbu un domu augļus – saldus vai rūgtus atkarībā no paveiktā. Atvaļinājumā esošajiem ieteicamas fiziskas aktivitātes.

 

Zivis | Šonedēļ iespējams likt pamatus kam ilglaicīgam un šo laiku nevajadzētu izniekot. Visu darāmo gan vajadzētu pamatīgi apdomāt – arī šīs nedēļas kļūdas var nākties labot visai ilgi. No darba brīvo laiku ieteicams pavadīt sev patīkamā sabiedrībā pie dabas krūts.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+