Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 9.decembrim. Noķer veiksmi aiz astes! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šodien Aunu piemeklēs romantiskas atmiņas. Rezultātā iespējama tikšanās ar cilvēku, kuru jūs kādreiz mīlējāt.

Vērsis
Pacentieties šodien pabūt vienatnē. Atrodiet vietiņu, kur nekas un neviens jūs netraucē. Padomājiet par savu nākotni.

Dvīņi
Aizdomājieties par to, vai visi kolēģi ir ieinteresēti sniegt jums palīdzību un atbalstu. Esiet ļoti uzmanīgi. Iespējams, kārtējais “labais padoms” nav nekas cits, kā skauģu un konkurentu mahinācijas.

Vēzis
Šodien jums, iespējams, nāksies risināt vairākas sarežģītas lietas vienlaikus. Tās prasīs ne tikai laiku un spēku, bet arī īpašu uzmanību. Ja dienas otrajā pusē sajutīsiet savārgumu, nekavējoties vērsieties pie ārsta, slimība var būt nopietna.

Lauva
Labs noskaņojums un radoša pieeja palīdzēs ātri un viegli atrisināt pat ļoti grūtus organizatoriskos jautājumus. Tomēr nemēģiniet paveikt neiespējamo – vēlme darīt vairākus darbus vienlaikus var novest pie pārpūles. Vakarā noskaņojiet sevi uz romantiskas nots, jūs, iespējams, gaida neaizmirstami mirkļi.

Jaunava
Šodien jums labāk koncentrēt uzmanību uz ikdienas darbiem un sadzīves problēmām. Darbā esiet ļoti uzmanīgi un piesardzīgi. Personīgajā dzīvē iespējamas patīkamas pārmaiņas.

Svari
Dzīvei patīk sagādāt pārsteigumus, un ne vienmēr tie ir patīkami. Šodiena ir viena tādām reizēm, taču, ja jūs turēsiet sevi rokās un kontrolēsiet emocijas, diena paies bez īpašiem zaudējumiem. Ievērojiet mērenību ēšanā un alkohola lietošanā. Vakaru labāk pavadīt ģimenes lokā.

Skorpions
Mēģinājumi īstenot dzīvē sapni prasīs būtiskus centienus, tāpēc jūs šodien gaida daudz darāmā. Nav izslēgts, ka jūs paveiksiet daudz darbu, kurus atlikāt uz labākiem laikiem, un jau dienas beigās gūsiet rezultātus.

Saistītie raksti

Strēlnieks
Daudzus šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida neplānoti tēriņi. Visticamāk, kāds no jūsu paziņu loka mēģinās ar jums manipulēt, spiežot uz žēlumu. Pacentieties izrādīt rakstura stingrību un nepadodieties provokācijai. Šodien nelietojiet alkoholu un izvairieties no pārpūles, tas var slikti atsaukties uz jūsu veselību.

Mežāzis
Mežāžiem šodiena solās būt labvēlīga. No paša rīta gaidiet priekšniecības uzslavas. Vakarā romantisks noskaņojums pilnībā pārņems jūs savā gūstā.

Ūdensvīrs
Ūdensvīriem šodien jābūt savaldīgiem un pieklājīgiem, lai nesastrīdētos ar otro pusīti un nepavadītu dienu skandālu atmosfērā.

Zivis
Diena ir īpaši labvēlīga drosmīgai un apņēmīgai darbībai. Jūs varat sākt kaut ko jaunu un svarīgu, īstenot izrāvienu esošajās lietās, doties ceļojumā vai nomainīt darbavietu. Katrs iegūs iespēju dzīves uzlabošanai. Galvenais – noķert veiksmi aiz astes un pilnā mērā īstenot sniegtās iespējas.

LA.lv