Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 9.janvārim. Sapņo gudri! 0

Foto – Fotolia

Auns
Tevi atkal var piemeklēt finansiālas grūtības. Nauda, uz kuru tu cerēji, diemžēl var aizkavēties. Tāpēc šodien vajag padomāt par nākotni. Nešķērdē velti līdzekļus tur, kur var ieekonomēt.

Vērsis
Personiskās problēmas pilnībā gulsies uz taviem pleciem. Pareizu risinājumu tu varēsi viegli atrast, ja paliksi divatā ar mīļoto cilvēku. Pacenties atturēties no nepārdomātiem tēriņiem, finanšu lietas šodien veiksies ne pārāk labi. Iemācies ekonomēt.

Dvīņi
Dvīņi, neaizmirstiet, ka visiem cilvēkiem ir savs personiskais viedoklis, lai gan tev šodien to būs ārkārtīgi grūti pieņemt. Esi modrs un necenties nevienam neko pierādīt, laiks saliks visu savās vietās. Esi pacietīgs.

Vēzis
Šodien pieņemtie lēmumi pavērs tev jaunas perspektīvas! Šodien Vēžiem nāksies saskarties ar grūtu izvēli.

Lauva
Iepriekš sagatavojies, ka vairākas no saņemtajām ziņām sabojās tev noskaņojumu un uz ilgu laiku izsitīs no sliedēm. Tu uz laiku zaudēsi spēju rīkoties racionāli.

Jaunava
Tev būs daudz jākomunicē ar cilvēkiem. Vairākas Jaunavas nolems nodarboties ar politiku, centīsies sev apkārt pulcēt domubiedrus, kuri pienācīgi atbalstīs tavus aizsākumus. Mīlestībā gaidāmi patīkami pārsteigumi un likteņa dāvanas.

Turpinājums nākamajā lapā!

Svari
Svariem šodien jābūt ļoti uzmanīgiem. Pastāv varbūtība, ka saasināsies veca kaite. Šodien nevajag aizdot naudu – visticamāk, tev to neatdos. Izsniedz aizdevumu tikai tiem cilvēkiem, par kuru godaprātu tev nav nekādu šaubu. Lai saglabātu savu labo vārdu, pacenties neafišēt savu ienākumu avotu. Pacenties izvairīties no naksnīgām pastaigām vienatnē.

Skorpions
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem dienas pirmā puse sola atnest grūtības gan profesionālajās, gan ģimenes attiecībās. Finanšu stāvoklis nedaudz pasliktināsies. Iespējams, šodien tu pazaudēsi sev ļoti vērtīgu lietu. Savukārt dienas otrā puse tev solās būt labvēlīga daudzējādā ziņā. Attiecības ar mīļoto cilvēku var atnest daudz patīkamu un neaizmirstamu mirkļu. Pacenties šodien nenodarboties ar pašārstēšanos.

Strēlnieks
Strēlnieki tuvākajā laikā varēs spert būtisku soli uz priekšu, virzoties pa karjeras kāpnēm. Pamēģini paeksperimentēt, veicot savus parastos pienākumus darbā.

Mežāzis
Tavā dzīvē var parādīties cilvēks, par kuru tu jau diezgan sen biji aizmirsis. Viņš atnesīs daudz ziņu, kas tevi iepriecinās.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Pacenties šodien komunicēt ar draugiem, radiniekiem, tuviniekiem. Darbs nekur neaizbēgs. Sagādā pārsteigumu saviem mīļajiem.

Zivis
Zivīm šodien var pavērties jaunas perspektīvas. Vairāki šīs zīmes pārstāvji, iespējams, saņems nelielu atalgojumu par paveikto. Ja lietišķie partneri piedāvās tev nodarboties ar izdevīgu lietu, tad nedod atbildi uzreiz, labāk visu kārtīgi apdomā. Dienas otrajā pusē vairākām Zivīm var rasties nelielas problēmas ar veselību, bet nevajag stipri uztraukties, slimība ātri pāries. Šodien redzētiem sapņiem var būt pravietisks raksturs.

LA.lv