Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 9.oktobrim. Izvēlies gaišāko ceļu! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vissvarīgākais turpmākajos 12 mēnešos ir tas, lai tu paliec patiess pret saviem principiem. Tavā dzimšanas dienā planētas brīdina, ka vari par daudz apgriezt kājām gaisā un mainīt, meklējot ideālo skatupunktu – tas diemžēl neeksistē. Nav viena universāla skatījuma uz dzīvi un pasauli, kurš būtu vislabākais.

Auns

Tev nav jāsadarbojas ar cilvēkiem, ja to nevēlies, bet maz ticams, ka viens pats tālu tiksi uz priekšu. Personīgajā līmenī pamēģini saprast, ka gandrīz nekad nav vainīga tikai viena vai otra puse. Atrodi vidusceļu, par kuru jūs abi varat vienoties.

Vērsis

Ja tu turpmākajās 48 stundās izliksies par kādu, kas tu neesi, to noteikti uzzinās, un rezultāts var būt apkaunojošs. Personība, ar kuru tu esi piedzimis, nav maināma, bet to var uzlabot – tiecies pēc tā. Gandrīz nekas nav akmenī kalts.

Dvīņi

Sagaidi pārsteigumus, kur tavi ideāli, uzskati un draudzība ir uz likmes. Vai arī notiks tieši pretējais, tas, ko tu gaidīsi kā pārsteigumu, izrādīsies pilnībā paredzama lieta. Urāna iesaistīšanās dēļ tu nevari zināt, bet viennozīmīgi nav par ko uztraukties.

Vēzis

Darba vai karjeras sarežģījumi, ar kuriem jau tuvākajā laikā sastapsies, ir jāatrisina ar jaunu, neierastu pieeju. Lai arī kas cits notiktu, nezaudē savu pašsavaldību, jo tas ir drošs signāls sāncenšiem, ka tu šobrīd atkāpies. Neizrādi vājuma pazīmes, vismaz ne atrodoties sabiedrībā.

Lauva

Tu esi apskaužamā situācijā, ja spēj ignorēt tās problēmas, ar kurām citi cilvēki netiek galā. Izmanto laiku, kuru tas izbrīvē, lai ķertos klāt saviem darba pienākumiem un tad varētu sākt īstenot jaunu plānu vai projektu.

Jaunava

Tu varbūt nevēlies izskaidrot, kā vai kāpēc kaut kas notika, bet nekavējies pārāk ilgi. Pat ja tam ir racionāls izskaidrojums, patiesība ir tāda, ka apstākļi ir mainījušies un pasaule turpina virzīties uz priekšu – un tev arī tā ir jādara, neatskatoties.

Svari

Kāds, kuram tu esi emocionāli tuvs, šķiet, šobrīd ir dīvainā garīgā stāvoklī, bet tas nav iemesls uztraukumam. Sākoties jaunai nedēļai, viņi būs tādi paši, kā vienmēr, visticamāk, vienkārši bija nepieciešams laiks pārdomām.

Skorpions

Lai arī kādus plānus vai grafikus tu pēdējo nedēļu laikā esi sazīmējis, tev tiek ieteikts tos visus saplēst un izmest miskastē. Tuvojas lielas pārmaiņas, un turpmākajās pāris dienās tās visas pienāks ļoti ātri, tāpēc vienkārši dzīvo tagadnē, pārāk neuztraucoties par nākotni.

Strēlnieks

Ja tu turpmākajās divās diennaktīs ļausi emocionāliem apsvērumiem ietekmēt veselā saprāta jautājumus, nedēļas vidū vari atskārst, ka esi veicis nepareizu pagriezienu un dodies neīstajā virzienā. Pārliecinies, ka tavs prāts valda pār sirdi.

Mežāzis

Kāds varbūt ir pelnījis, lai viņu kritizē par sacīto vai izdarīto, bet, ja tu esi gudrs, atturēsies no liekām dusmām un darīsi viņam zināmu, ka neturi ļaunu prātu. Viņš jutīsies, ka ir tev plalicis parādā, un tas ir tā vērts.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Gudrāk būtu šobrīd pārāk neiespringt. Kāpēc? Tāpēc, ka tuvojas diezgan nopietnas un lielas pārmaiņas un tev būs nepieciešams viss tavs garīgais, emocionālais un fiziskais spēks, lai tiktu ar tām galā. Arī citiem būs nepieciešams, lai tu esi savā labākajā formā.

Zivis

Kāds, kurš apskauž tavas spējas, pēdējo nedēļu laikā ir centies padarīt tavu dzīvi grūtāku un tuvākajā laikā mēģinās vēlreiz. Ignorē viņus. Izliecies, ka viņi neeksistē. Pasaule viņus uztvers nopietni, tikai tad, ja arī tu pats viņus uztversi nopietni.

LA.lv