Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi nedēļas nogalei. Brīvdienās kārtīgi izgulies! 16

Foto – Fotolia

Auns

Auns varēs atvilkt elpu, jo kopējā situācija uzlabosies un spriedze mazināsies. Labāk veiksies darbi, kurus var veikt viens pats. Piemērots laiks profesionālo iemaņu pilnveidošanai un kvalifikācijas celšanai. Pieredzes apmaiņas pasākumi dos impulsu straujākai attīstībai. Veselības nostiprināšanai vēlamas relaksējoši dziednieciskas procedūras. Svarīgi ir pietiekami izgulēties.

Vērsis

Vērsim pēc atpūtas perioda jāpievēršas tiešajiem pienākumiem, jo svarīgi būs iekļauties termiņos. Jāizsakās skaidri un saprotami, jo iespējami pārpratumi, kas var radīt sarežģījumus savstarpējās attiecībās. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo pieaugs izdevumi. Ieteicams apmeklēt masāžas vai ārstnieciskās procedūras imūnsistēmas stiprināšanai. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu.

Dvīņi

Dvīņi ilgosies pēc maiguma un uzmanības. Viņu domas klīdīs prom no pienākumiem. Tomēr šis nav piemērots brīdis romantiskām attiecībām un izklaidei. Šajā periodā rūpīgāk jāpievēršas tiešajiem pienākumiem, jo par pieļautajām paviršības vai neuzmanības kļūdām vēlāk var nākties dārgi samaksāt. Lai sevi iepriecinātu, atvēliet laiku vaļaspriekiem.

Vēzis

Vēzis atradīsies izvēles priekšā: ļauties sevis žēlošanai vai pārvarēt slinkumu un parūpēties pašam par savu labsajūtu. Pūliņi savas veselības un pašsajūtas uzlabošanai dos vēlamos rezultātus oktobra otrajā pusē, jo Vēzis tiks pamanīts un novērtēts. Jācenšas izvairīties no konfliktiem ar mājiniekiem. Labvēlīgs periods mājas vides sakārtošanai. Jāatbrīvojas no krāmiem.

Lauva

Lauvai visa uzmanība jāvelta tiešajiem pienākumiem un darbam. Šajā laika posmā būs rūpīgi jāplāno ienākumi un izdevumi, jo var rasties neparedzēti tēriņi. Situācijas prasīs ātru atrisinājumu, tāpēc nav jāmeklē vainīgie, bet gan jārīkojas. Jāseko līdzi savai pašsajūtai un jāraugās, lai būtu iespēja labi izgulēties, jo tas ietekmēs spēju koncentrēties un rīkoties. Piemērots laiks reklāmas pasākumiem.

Jaunava

Jaunavai pa galvu grozīsies domas, kā uzlabot savus dzīves apstākļus darbā un mājās, tomēr šis nav piemērots laiks jebkāda veida pārmaiņām. Var sanākt, ka, no vilka bēgot, lācim uzskrien. Svarīgi izvērtēt, kā no reālajām iespējām un resursiem iegūt maksimālu labumu. Pilnvērtīgāka prasmju un resursu izmantošana dos lielākus rezultātus, nekā papildus saistību uzņemšanās.

[popular_posts title=”yes” thumbnails=”yes”]

Svari

Svariem jāseko principam: lēni, rāmi, pamazām. Vairāk jāvēro, kas notiek apkārt un ko dzīve piedāvā. Nav piemērots laiks nopietnu un kardinālu lēmumu pieņemšanai. Labvēlīga situācija inventarizācijai savā dzīvē un tam, lai atbrīvotos no saistībām, kas prasa laiku un enerģiju, bet gandarījumu nesniedz. Ieteicamas relaksējoši tonizējošas procedūras.

Skorpions

Skorpions varēs baudīt dzīvi un ļauties sev patīkamām nodarbēm. Kamēr viss rit savu gaitu, ieteicams atvēlēt laiku savas veselības sakārtošanai un nostiprināšanai. Jāizvairās no lielīšanās un sevis slavināšanas, jo apkārtējie to uztvers kā tukšu plātību. Piemērots laiks apziņas paplašināšanai, meditācijām, mākslas un garīgajām praksēm. Svarīgi ir labi izgulēties.

Strēlnieks

Strēlnieks jutīs vēlmi rīkoties un grožus ņemt savās rokās, tomēr darāmā būs vairāk nekā stundu diennaktī, tāpēc lielākā daļa laika būs jāvelta darba organizēšanai, nevis tiešajiem pienākumiem. Jācenšas izvairīties no nenoteiktības un sīkumainības. Var lūgt palīdzību no draugiem, domubiedriem un kolēģiem. Pārdomāti jārīkojas ar resursiem, jo tuvākajā laikā jūtamu uzlabojumu nebūs.

Mežāzis

Mežāzim jāturpina iesāktie darbi un jānostiprina pamati, uz kā būvēt savu nākotni. Nav piemērots laiks jaunu projektu sākšanai vai jauniem dzīves izaicinājumiem. Pārdomāta pienākumu plānošana un prioritāšu noteikšana ļaus ietaupīt laiku un naudu. Nedrīkst ļauties pašplūsmai un darbus atlikt uz vēlāku laiku. Jācenšas izvairīties no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs varēs brīvi rīkoties un realizēt savas ieceres. Situācija pakāpeniski uzlabosies un radīsies idejas, kā efektīvāk risināt jautājumus un uzlabot situāciju. Lai aizgaiņātu drūmo noskaņojumu, var atjaunināt savu garderobi vai doties nelielā ceļojumā ārpus valsts robežām. Labvēlīgi apstākļi vides maiņai, jaunu vaļasprieku apguvei un juridisku jautājumu kārtošanai.

Zivis

Zivīm nāksies atrast spēku un darboties, jo pretējā gadījumā veidosies konflikts, kur Zivis būs zaudētājas. Tomēr arī neliela piepūle dos labus rezultātus, jo apstākļi veidosies Zivīm par labu. Jāseko līdzi pašsajūtai un veselības stāvoklim. Ieteicams uzturā lietot vitamīniem bagātu pārtiku un lietot imunitāti stiprinošus vitamīnus. Nav piemērots laiks kultūras un masu pasākumu apmeklēšanai.

LA.lv