Horoskopi un mistika
Horoskopi

Lietas sāks kārtoties un uzņems apgriezienus. Horoskops no 9. līdz 15. novembrim 0

Foto – AFP/LETA

Auns

Aunam pirms lēmumu pieņemšanas un jaunu darbu uzsākšanas ieteicams pakonsultēties pie atbilstošās jomas speciālistiem, jo pastāv risks pieļaut kļūdas savas nezināšanas dēļ. Piemērots laiks pilnveidot profesionālās iemaņas un celt kvalifikāciju. Pašsajūtas uzlabošanai un veselības nostiprināšanai vēlamas relaksējoši dziednieciskas procedūras. Svarīgi ir pietiekami izgulēties.


Vērsis

Vērsim lietas sāks kārtoties un uzņems apgriezienus, tomēr attiecību jautājumos vēl būs jūtama spriedze, tāpēc jāseko līdzi saviem izteicieniem un attieksmei pret apkārtējiem. Nav ieteicams apmeklēt izklaides pasākumus vai sākt jaunas attiecības, jo tas radīs zaudējumus. Piemērots laiks dzīvesvietas un darba vides uzlabošanai un labiekārtošanai. Pirms gulētiešanas ieteicams labi izvēdināt telpu.

Dvīņi

Dvīņiem jāizsakās īsi un kodolīgi, citādi apkārtējiem būs grūti saprast, kas viņiem tagad būtu jādara, tāpēc nepievērsīs uzmanību Dvīņu teiktajam. Nav ieteicams iegādāties transportlīdzekļus un datortehniku. Dvīņiem jāpievēršas tiešajiem pienākumiem, jo pieļautās paviršības vai neuzmanības kļūdas prasīs papildu izdevumus. Lai sevi iepriecinātu, atvēliet laiku vaļaspriekiem.

Vēzis

Vēzim jānosaka prioritātes un stingri jāturas pie plānotā, citādi būs problēmas iekļauties noteiktajos termiņos. Jāizvairās no konfliktiem ar mājiniekiem un jāatbrīvojas no krāmiem. Labvēlīgs periods mājas vides sakārtošanai. Brīvajā laikā ieteicams apmeklēt izklaides pasākumus kopā ar bērniem vai tuvajiem cilvēkiem. Nav ieteicams kaut ko kardināli mainīt vai sākt ko jaunu.


Lauva

Lauva saņems ilgi gaidīto informāciju, kas ļaus rīkoties tālāk. Svarīgi prast atrasties pareizajā vietā un īstajā brīdī, tad viss notiks, kā iecerēts. Šajā laika posmā būs rūpīgi jāplāno ienākumi un izdevumi, jo var rasties neparedzēti tēriņi. Jāseko līdzi savai pašsajūtai un jāraugās, lai būtu iespēja labi izgulēties, jo tas ietekmēs spēju koncentrēties un rīkoties. Ieteicams apmeklēt kādu kultūras pasākumu.


Jaunava

Jaunavai uz brīdi var šķist, ka viss jūk un brūk, bet par to nav vērts satraukties, jo aizies tas, kam jāaiziet, un paliks tas, kam jāpaliek. Der atcerēties, ka dzīvē viss notiek uz labu, pat ja sākumā mums tā nešķiet. Labvēlīgs laiks, lai atjaunotu savu tēlu un garderobi. Svarīgi ir izteikt to, kas sakāms, un neturēt pie sevis. Ieteicami elpošanas, jogas vai cigun vingrinājumi.

Svari

Svariem tuvojas aktīvs darbošanās periods, tāpēc jācenšas saprast, kurā virzienā doties. Vairāk jāvēro, kas notiek apkārt un ko dzīve piedāvā. Nav piemērots laiks pieņemt nopietnus un kardinālus lēmumus, uzsākt jaunus projektus un slēgt līgumus. Vairāk laika un uzmanības jāvelta tiešo pienākumu veikšanai un sevis izglītošanai. Ieteicamas relaksējošas, tonizējošas procedūras.


Skorpions

Skorpions varēs baudīt dzīvi un ļauties sev patīkamām nodarbēm. Kamēr viss rit savu gaitu, ieteicams atvēlēt laiku veselības sakārtošanai un nostiprināšanai. Jāizvairās no lielīšanās un sevis slavināšanas, jo apkārtējie to uztvers kā tukšu plātību. Lai par paveikto liecina darbi, nevis tukši vārdi. Uzturā jālieto vitamīniem bagāta pārtika un jāatturas no izklaides pasākumu apmeklēšanas.


Strēlnieks

Strēlniekam jāturpina iesāktie darbi un jānostiprina pamati, uz kā būvēt savu nākotni. Nav piemērots laiks jaunu projektu sākšanai vai jauniem dzīves izaicinājumiem. Pārdomāti plānojot pienākumus un nosakot prioritātes, varēs ietaupīt laiku un naudu. Nedrīkst ļauties pašplūsmai un darbus atlikt uz vēlāku laiku. Jācenšas izvairīties no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes.


Mežāzis

Mežāzim mīļā miera labad nāksies pielāgoties citiem cilvēkiem un apstākļiem. Atcerieties, ka viss atkarīgs no pašu attieksmes pret notiekošo. Iespējams, ka nāksies iziet ārpus ierastās komforta zonas, bet tas būs tikai par labu konservatīvajam Mežāzim. Dzīvē ir jāprot ne vien strādāt, bet arī atpūsties un priecāties. Piemērots laiks gūt jaunu pieredzi un paplašināt redzesloku.


Ūdensvīrs

Ūdensvīra dzīvē situācija pakāpeniski uzlabosies un radīsies idejas, kā efektīvāk risināt jautājumus. Attiecībās ar citiem cilvēkiem jāizvairās no sava viedokļa uzspiešanas. Der atcerēties, ka jebkuru veiksmīgu attiecību pamatā ir dialogs, nevis monologs. Nesteidzieties spriest par cilvēku pēc pirmās tikšanās reizes, jo varat kļūdīties. Ieteicams apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

Zivis

Zivīm spriedzi radīs agrāk dotie solījumi, kuri netika izpildīti, tāpēc jābūt godīgiem un jāpiedāvā risinājums konkrētajai situācijai, kā arī jārīkojas, lai izlabotu pagātnē pieļautās kļūdas. Jāseko līdzi pašsajūtai un veselības stāvoklim. Ieteicams uzturā lietot vitamīniem bagātu pārtiku un imunitāti stiprinošus vitamīnus. Nav piemērots laiks kultūras un masu pasākumu apmeklēšanai.

LA.lv