×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.0°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
10. novembris, 2017
Drukāt

Lietas sāks kārtoties un uzņems apgriezienus. Horoskops no 9. līdz 15. novembrim

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Auns

Aunam pirms lēmumu pieņemšanas un jaunu darbu uzsākšanas ieteicams pakonsultēties pie atbilstošās jomas speciālistiem, jo pastāv risks pieļaut kļūdas savas nezināšanas dēļ. Piemērots laiks pilnveidot profesionālās iemaņas un celt kvalifikāciju. Pašsajūtas uzlabošanai un veselības nostiprināšanai vēlamas relaksējoši dziednieciskas procedūras. Svarīgi ir pietiekami izgulēties.


Vērsis

Vērsim lietas sāks kārtoties un uzņems apgriezienus, tomēr attiecību jautājumos vēl būs jūtama spriedze, tāpēc jāseko līdzi saviem izteicieniem un attieksmei pret apkārtējiem. Nav ieteicams apmeklēt izklaides pasākumus vai sākt jaunas attiecības, jo tas radīs zaudējumus. Piemērots laiks dzīvesvietas un darba vides uzlabošanai un labiekārtošanai. Pirms gulētiešanas ieteicams labi izvēdināt telpu.

Dvīņi

Dvīņiem jāizsakās īsi un kodolīgi, citādi apkārtējiem būs grūti saprast, kas viņiem tagad būtu jādara, tāpēc nepievērsīs uzmanību Dvīņu teiktajam. Nav ieteicams iegādāties transportlīdzekļus un datortehniku. Dvīņiem jāpievēršas tiešajiem pienākumiem, jo pieļautās paviršības vai neuzmanības kļūdas prasīs papildu izdevumus. Lai sevi iepriecinātu, atvēliet laiku vaļaspriekiem.

Vēzis

Vēzim jānosaka prioritātes un stingri jāturas pie plānotā, citādi būs problēmas iekļauties noteiktajos termiņos. Jāizvairās no konfliktiem ar mājiniekiem un jāatbrīvojas no krāmiem. Labvēlīgs periods mājas vides sakārtošanai. Brīvajā laikā ieteicams apmeklēt izklaides pasākumus kopā ar bērniem vai tuvajiem cilvēkiem. Nav ieteicams kaut ko kardināli mainīt vai sākt ko jaunu.


Lauva

Lauva saņems ilgi gaidīto informāciju, kas ļaus rīkoties tālāk. Svarīgi prast atrasties pareizajā vietā un īstajā brīdī, tad viss notiks, kā iecerēts. Šajā laika posmā būs rūpīgi jāplāno ienākumi un izdevumi, jo var rasties neparedzēti tēriņi. Jāseko līdzi savai pašsajūtai un jāraugās, lai būtu iespēja labi izgulēties, jo tas ietekmēs spēju koncentrēties un rīkoties. Ieteicams apmeklēt kādu kultūras pasākumu.


Jaunava

Jaunavai uz brīdi var šķist, ka viss jūk un brūk, bet par to nav vērts satraukties, jo aizies tas, kam jāaiziet, un paliks tas, kam jāpaliek. Der atcerēties, ka dzīvē viss notiek uz labu, pat ja sākumā mums tā nešķiet. Labvēlīgs laiks, lai atjaunotu savu tēlu un garderobi. Svarīgi ir izteikt to, kas sakāms, un neturēt pie sevis. Ieteicami elpošanas, jogas vai cigun vingrinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+