Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 24.maijam. Gūsi panākumus, ja mērķis skaidrs! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Turpmākā gada laikā tu uzsāksi daudz jaunu lietu, bet ir viena lieta, kura ir svarīgāka par visām pārējām. Tu zini, kas tas ir, un, ja tu tam veltīsi savu laiku un enerģiju, iznākumā iegūsi necerēti lielus panākumus, slavu un bagātības.

Auns

Tev, šķiet, ir viedoklis par visu, un šodienas jaunais mēness padarīs tevi vēl pārliecinātāku par savu nostāju. Ne visi tavi uzskati saņems citu piekrišanu, bet kopš kura laika tevi tas uztrauc?

Vērsis

Tev jāatrod risinājums problēmai, kura tevi kaitinājusi jau pārāk ilgi. Visticamāk, tam ir kaut kāda saistība ar naudu un, visticamāk, tu zini, kas būtu jādara, bet vēl neesi saņēmies drosmi, lai rīkotos. Sāc jau tagad.

Dvīņi

Jauns mēness tavā zīmē ir brīnišķīgs vēstnesis, un starp citām lietām tas tevi apveltīs ar iespaidīgu ticību saviem spēkiem. Tu zini, ka šis nav tas gadījums ”JA” tev izdosies, bet gan ”KAD” tev izdosies, un ar tādu pārliecinātību nepaies ilgs laiks, līdz to sasniegsi.

Vēzis

Tavs Saules gads tuvojas noslēgumam, un jauns cikls sāksies jau nākamnedeļ, kad Saule pārvietosies uz tavu zīmi. Tas, ko tu paveiksi līdz tam, ir ļoti svarīgi. Esi drosmīgs – dzenies pēc sapņa, no kura tik bieži esi izvairījies.

Lauva

Šodien dodies pasaulē un iepazīsti jaunus cilvēkus. Jaunā mēness labvēlīgā ietekme uz apgabalu, kurš atbild par tavām attiecībām, jaunu draugu atrašanu padara itin vieglu. Tev tiek ieteikts iesaistīties visa veida grupu aktivitātēs.

Jaunava

Tas, ko tu turpmāko dienu laikā teiksi un darīsi, atstās iespaidu uz darba devējiem un kolēģiem, bet pārliecinies, ka tas ir labs iespaids. Padari viņiem zināmu, ka esi ambiciozs un gatavs papildu pienākumiem. Tu tos arī iegūsi.

Svari

Šodienas jaunais Mēness ziņo, ka pārāk ilgi esi stāvējis uz vietas un ir pienācis laiks sākt kustēties. Gan tavās personīgajās darīšanās, gan darbā tev nepieciešams lielāks izaicinājums, tāpēc nesēdi uz vietas – celies kājās, sāc kustēties un padari savu dzīvi labāku.

Skorpions

Tu vari būt aizdomīgs par kāda motīviem, bet tu nedrīksti neko teikt, kamēr neesi pārliecināts, ka viņiem padomā nav nekā laba. Ja tu izvirzīsi apvainojumus, kurus nevari pierādīt, piesaistīsi pašlaik nevajadzīgu uzmanību.

Strēlnieks

Attiecības var būt par iemeslu bažām, bet šodienas jaunais mēness liks tavam prātam nomierināties. Atstājiet savas domstarpības aiz muguras un koncentrējieties uz lietām, kuras jūs vieno, nevis šķeļ. Jūs tik un tā esat ļoti saderīgi.

Mežāzis

Pārliecinies, ka tev šodien attiecīgi samaksā, lai arī kādus pienākumus tu būtu uzņēmies. Tev patīk palīdzēt cilvēkiem, bet tas nenozīmē, ka viņi to var izmantot savā labā un uzskatīt par pašsaprotamu, ka strādāsi gandrīz par baltu velti. Padari viņiem zināmu, ka tā tas nenotiks!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pateicoties jaunā mēness ietekmei, tev labi padosies jebkas, kam ir radoša vai mākslinieciska daba, kā arī tavas šaubas un bailes būs palikusšas aiz muguras. Tu zini, ka esi vislabākais, tāpēc pierādi to!

Zivis

Turpmākās diennakts laikā dari to, ko pats vēlies un neļauj tiem, kuri, šķiet, nedara neko, tevi kritizēt. Paturi visas savas šaubas pie sevis un rīkojies tā, it kā tu nevarētu zaudēt – un tu nezaudēsi!

LA.lv