Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atslēgvārds – “laipnība”! Iedvesmojošais horoskops no 21. līdz 26. aprīlim 0

Foto – Fotolia

Auns

Auns jutīsies neapmierināts ar partnera attieksmi pret viņu un viņa vajadzībām, tas radīs spriedzi, kas var novest līdz konfliktam. Lai izvairītos no nepārdomātas rīcības emociju uzplūdā, Aunam būs jārēķinās tikai pašam ar saviem spēkiem un iespējām. Nav piemērots laiks, lai kaut ko mainītu savā dzīvē vai uzsāktu ko jaunu. Ieteicams atrast laiku sev un pārskatīt savu vērtību sistēmu, lai noteiktu prioritātes.

Vērsis

Vērša dzīvē viss ritēs savu gaitu un neprasīs īpašu piepūli, tomēr tas nenozīmē, ka pilnībā uz to var paļauties. Kaut arī šķiet, ka viss ir kārtībā, tomēr ieteicams vēlreiz par to pārliecināties. Šajā periodā iespējami interesanti piedāvājumi, kas, ja ne šobrīd, tad nākotnē var noderēt. Piemērots laiks plānot, bet ne uzsākt jaunus darbus. Jāseko līdzi savai pašsajūtai un veselības stāvoklim.

Dvīņi

Dvīņi gribēs ļauties dzīves plūdumam un nodarboties ar sev tīkamo, tomēr būs darbi, kas jāpaveic noteiktos termiņos. Lai neradītu paši sev lieku un nevajadzīgu spriedzi, darbi obligāti jāplāno no rīta, nevis jāatliek uz vēlāku laiku. Šajā periodā vairāk jākoncentrē spēki, lai pabeigtu un sakārtotu iesāktus darbus. Jārūpējas par savu pašsajūtu un veselības stāvokli.

Vēzis

Vēzis izjutīs vieglu aizkaitinājumu, jo, lai dabūtu to, ko viņam vajag, nāksies rēķināties ar citu nosacījumiem. Lai aizkaitinājums nepāraugtu spriedzē, būs jāsamierinās, ka neesat situācijas noteicējs, un tikmēr jādara tas, kas paveicams paša spēkiem. Var lūgt padomu un palīdzību draugiem, kas labprāt atbalstīs un izpalīdzēs. Lai novirzītu domas no darbiem, ieteicams apmeklēt teātra izrādi vai koncertu.

Lauva

Lauvai darbu būs pārpārēm, bet atalgojums iepriekšējais, tāpēc būs grūti saprast, ar ko sākt. Vienkārši ir jādara, tad darbs pats parādīs, ko un kā vajag. Lai izvairītos no sarežģījumiem, svarīgi ir uzdot precizējošus jautājumus gan par veicamo darbu, gan atalgojumu. Tā kā šis periods no Lauvas prasīs daudz enerģijas, nav ieteicams plānot vēl citus pasākumus, lai atliktu laiks atpūtai.

Jaunava

Jaunavai būs nobriedusi “revolucionāra situācija”, jo dzīve, kāda tā ir šobrīd, viņu vairs neapmierinās. Iekšējā neapmierinātība ar sevi un dzīvi ietekmēs arī attiecības ar apkārtējiem, tāpēc jācenšas būt godīgai gan pret sevi, gan apkārtējiem, sakot to, ko patiesībā domā un jūt. Lai izvairītos no spriedzes, nāksies apvaldīt savas emocijas un pievērsties tiešajiem pienākumiem.

Svari

Svari pavisam nejauši var uzzināt informāciju, kas nav visai patīkama, bet noderīga. Tā kā būs jūtams pagurums, radīsies sajūta, ka, lai ko darītu, nav spēka kaut ko mainīt. Pagaidām jāļauj notikumiem ritēt savu gaitu, tad jau pamazām viss nostāsies savās vietās. Iespējams, ka nāksies maksāt par pagātnē pieļautu kļūdu vai muļķību. Vairāk laika jāatvēl atpūtai un iekšējā miera atjaunošanai.

Skorpions

Skorpionam vēl ir iespēja plūkt iepriekšējo periodu laurus un darīt to, kas pašam patīk. Tomēr tas nenozīmē, ka notiekošo var atstāt pašplūsmā. Situācija sāk pakāpeniski mainīties, un tāpēc jāseko līdzi notikumiem. Piemērots laiks dokumentu un līgumu caurskatīšanai. Jāseko līdzi pašsajūtai un garastāvoklim, jo tas ietekmēs spēju darboties un sasniegt vēlamos rezultātus.

Strēlnieks

Strēlniekam būs labs noskaņojums un draugu atbalsts, tomēr kaut kas sirdij nedos mieru. Būs sajūta, ka Strēlnieks darbā sevi ir izsmēlis un sāk aptrūkties ideju. Lai atbrīvotos no šīs domas, ieteicams veikt pārmaiņas darba vides uzlabošanai – samainīt telpas, veikt kosmētisko remontu vai iegādāties jaunas mēbeles. Veiksies darījumos, bet jaunus līgumus slēgt nav ieteicams.

Mežāzis

Mežāzim būs jāpārskata savas vēlmes un iespējas, jo tās neatbildīs viena otrai. Pārdomāti jārīkojas ar naudu, jo izdevumi būs lielāki nekā ienākumi. Mežāzim vairāk jāuzturas dabā, jo tas dos spēku paraudzīties uz daudzām lietām no to pozitīvās puses. Jāatceras, ka dzīve un notikumi vienmēr ir kustībā, tie ilgi nemēdz palikt nemainīgi. Jādara, kas ir paša spēkos, pārējam jāļauj ritēt savu gaitu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram būs daudz jaunu ideju, kā uzlabot darba un sadzīves apstākļus. Tomēr jāatceras, ka tas ietekmēs arī citus cilvēkus, tāpēc, lai izvairītos no konfliktiem, pirms ko uzsāk, jāuzklausa arī viņu viedoklis. Ūdensvīram patiks darboties vienatnē. Veiksies darbi, kas ātri padarāmi un neprasa lielu piepūli. Uzmanība un laiks jāvelta veselības sakārtošanai un pašsajūtas uzlabošanai.

Zivis

Zivis būs gatavas aktīvi darboties. Lai pašas varētu labi justies, vēlams sakārtot māju, atbrīvoties no krāmiem, nevajadzīgām un saplīsušām lietām. Kad dzīves telpa būs saposta, jāsakārto vide un teritorija ap māju, tikai tad var domāt par lielākiem plāniem. Veiksme ikdienā būs sabiedrotā, ja labi jutīsieties mājās, jo no turienes sākas ikdienas gaitas. Nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu.

LA.lv