Horoskopi un mistika
Ezoterika

Horoskops sievietēm. Kas liek vīrietim zaudēt galvu tevis dēļ0

Foto – Pixabay

Ko dievina vīrietis

Lūk, kādas personības iezīmes vīrietis dievina tevī atkarībā no tavas zodiaka zīmes

Auns

Tu dod priekšroku ērtam apģērbam. Tev ir lieliska stila izjūta, bet ikdienas sportisks apģērbs vienmēr būs tava prioritāte. Un, tā kā tu ātri saposies, tavs partneris par to tevi dievina. Turklāt gultā tu esi tīģeriene, kuram vīrietis gan tas var nepatikt?

Tavs optimisms un entuziasms ir vēl viena priekšrocība attiecībās, jo tavs vīrietis zina, ka tu spēsi vienmēr viņu uzmundrināt un atbalstīt, kad viņš pārdzīvo grūtus laikus.

Tomēr tu vari visu sarežģīt ar savu ātro dabu un kraso noskaņojuma maiņu. Iemācies nepievērst uzmanību sīkumiem.

Vērsis

Tu esi pieredzes bagāta šefpavāre, kura dievina gatavot kaut ko izsmalcinātu un jaunu. Ja ņem vērā, ka ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu, tu jau sen esi iekarojusi viņa pieķeršanos un mīlestību.

Tu esi arī uzticama, uzticīga un atbildīga. Tavs partneris zina – ja viņš nonāks nepatikšanās, tu viņu noteikti izpestīsi.

Viens no taviem lielākajiem trūkumiem ir spilgti izteikts privātīpašnieciskuma instinkts. Tici savam vīrietim, kad viņš saka, ka, lūk, tā blondīne ir sena viņa draudzene, ne vairāk.

Dvīņi

Tev ir labas attiecības ar visiem, ieskaitot tava vīrieša draugus, jo esi atjautīga, sabiedriska un jautra. Viņam patīk, ka jebkurā ballītē tu atradīsi sarunu biedru un neskumsi, ja viņš visu uzmanību nevarēs veltīt tev. Tev ir neticama spēja viegli iegūt draugus.

Tu pastāvīgi pārsteidz viņu ar savām plašajām zināšanām dažādās sfērās. Tu esi nedaudz noslēgta, taču viņš to tevī mīl.

Tu esi arī ļoti maiga un jauka. Ja tavam vīrietim bijusi grūta diena, viņš zina, ka atgriežoties mājās, viņš noteikti sajutīsies labāk, jo tu zini, kā viņu uzmundrināt.

Taču tu esi neizlēmīga. Kad vīrietis tev vaicā, ko un kur tu gribi paēst, viņš gaida skaidru atbildi.

Vēzis

Tu esi vai nu māksliniece, vai dievini mākslu. Tu vari stundām ilgi klaiņot pa muzeju, bet šādai laika pavadīšanai jābūt tevis pašas iniciatīvai. Tavam vīrietim patīk tava aizraušanās ar mākslu, bet viņš nemīl izlikties, ka saprot slēptu gleznas jēgu, kad staigā pa mākslas galeriju kopā ar tevi.

Laiku pa laikam tu vari būt kaprīza un pesimistiska, taču tu esi uzticīga saviem draugiem un ģimenei. Tu esi sieviete, kas pametīs visu, lai palīdzētu cilvēkiem, kurus mīl. Un tieši tādēļ tavs vīrietis tik ļoti tevi mīl.

Lauva

Tev ir izsmalcināta gaume, taču pārliecinies, vai tu neliec savam partnerim pastāvīgi vadāt tevi pa dārgiem restorāniem.

Tu esi labsirdīga un tev piemīt teicama humora izjūta. Tavam vīrietim patīk, ka tu smejies kopā ar viņu. Tava jautrība un pievilcība turklāt ļauj tev nonākt uzmanības centrā.

Jaunava

Tu vari stundām skaitīt kalorijas, ievērot veselīgu uzturu un sekot tam, cik ogļhidrātus tu patērē. Tavam partnerim patīk, ka tu rūpējies par savu veselību, taču viņš neieredz, ka tu sevi nenovērtē. Vienmēr paturi prātā, ka viņš mīl tevi tādu, kāda tu esi.

Tu esi labsirdīga un čakla. Dažkārt tu pievērs pārāk daudz uzmanības darbam un aizmirsti ieguldīt laiku un enerģiju laimīgu un veselīgu attiecību veidošanā. Cieni to, kas tev ir.

Svari

Tu esi sieviete, kas nebaidās no morālas netīrības. Tev patīk pastaigas svaigā gaisā, izbraucieni dabā, pārgājieni un makšķerēšana, par ko tavs vīrietis ir sajūsmā. Taču tev jāzina, ka dažkārt viņš vienkārši vēlas pabūt draugu kompānijā, bez savas sievietes.

Tu nemīli palikt viena, tāpēc kļūsti uzbāzīga, bet vīriešiem nepatīk, kad viņiem uzmācas. Ņem vērā, ka šāda uzvedība ir ātrs veids, kā “nogalināt” attiecības.

Skorpions

Tu esi īsts draugs, tā ir viena no tavām labākajām īpašībām. Tavam partnerim patīk, ka tu esi gatava palīdzēt saviem draugiem jebkurā laikā un ar visu, ko vari, taču viņš grib zināt, ka viņš tev ir prioritāte numur viens.

Tu esi kaislīga un uzticīga, bet greizsirdīga un aizdomīga. Neļauj šīm indīgajām jūtām ņemt pār tevi virsroku. Ja tavs vīrietis uzskata, ka tu viņam neuzticies, kāpēc tad būt ar viņu attiecībās?

Strēlnieks

Tu esi spilgti izteikta ekstraverte. Tev ir lieliska humora izjūta un unikāla harizma. Tu viegli iegūsti draugus, tāpēc tavs vīrietis nepārdzīvo par to, ka tev ir garlaicīgi, lai kur jūs atrastos.

Tomēr viņš bažījas par to, ka tu nedomā, pirms kaut ko saki. Tu runā visu, kas ienāk galvā, un dažkārt neviļus kādu aizvaino.

Mežāzis

Tu esi orientēta uz ģimeni un mīli ievērot tradīcijas. Tavam vīrietim patīk, ka tu esi tik tuva savai ģimenei, taču viņam gribas pavadīt vairāk laika vienatnē ar tevi. Pārliecinies, ka tu velti savam partnerim pietiekamu uzmanību, un dažkārt sviniet svētkus kopā ar viņa radiniekiem.

Tu esi paškontroles meistare. Tu vari aiziet uz lielveikalu un iegādāties tikai nepieciešamās lietas, neveicot impulsīvus pirkumus. Tavs vīrietis ir sajūsmā, ka tu vari aizbraukt kopā ar viņu uz tirdzniecības centru, bet nevilkt viņu iekšā katrā veikalā.

Ūdensvīrs

Tu esi neticami gudra un attapīga problēmu risināšanā, un ar to atstāj uz savu vīrieti milzīgu iespaidu.

Tu arī netiecies būt ar viņu katru sekundi, jo tev ir nepieciešams laiks sev. Tavam vīrietim patīk, ka jūs varat netikties gandrīz nedēļu, bet tu nežēlosies un pārmērīgi neskumsi pēc viņa. Jums abiem ir aizņemts dzīves ritms, un tas jūs apmierina.

Taču dažreiz tu aizmirsties savā vienatnē. Pārliecinies, ka tu neizvairies no savām jūtām un emocijām. Ja tevi kaut kas satrauc, pastāsti par to mīļotajam cilvēkam.

Zivis

Saistītie raksti

Tu mīli mūziku un izjūti to garīgajā un emocionālā līmenī. Tu vienmēr esi gatava doties uz mūzikas festivālu un noklausīties tādu kolektīvu dziesmas, par kuriem nekad neesi dzirdējusi.

Taču tev ir nosliece izvairīties no citu lietu izpētes. Nebaidies baudīt piedzīvojumus un izmēģināt kaut ko jaunu. Īpaši to, kas patīk tavam vīrietim. Iespējams, tu arī šo lietu iemīlēsi.

Avots: “soulpost.ru”

LA.lv