×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
31. decembris, 2016
Drukāt

Populārākie TV kanāli svētku sajūtu cenšas vairot, vaicājot zvaigznēm

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Televīzijā raidītie koncerti palīdz svētku sajūtu vairot arī tiem, kas jauno gadu sagaida nelielā radu un draugu pulciņā vai arī vieni paši. Ar ko skatītājus mēģina svētku naktī pārsteigt populārākie TV kanāli?

“Latvijā visi ir ticīgi, jo aizrāvušies ar astrologu pareģojumiem, horoskopiem” – šo reliģiju pētnieces Agitas Misānes ironisko atziņu atcerējos, pārskatot 31. decembra TV programmu, jo “horoskopu balles” būs baudāmas viena pēc otras. TV3 sola pulksten astoņos vakarā “Bez Tabu horoskopus”, kas būšot piesātināti ar humoru un muzikāliem pārsteigumiem. Tiek solīts kopā ar Latvijā zināmiem astrologiem ielūkoties zvaigznēs, lai redzētu, ko nesīs Ugunīgā Gaiļa gads.

Savukārt LTV1 “Maģiskā horoskopu nakts” būs skatāma pēc pusnakts. Balli raidījumā “iegriezīs” rokenrola apvienība “Big Al and The Jokers” un pievienosies solistes Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa un Ieva Kerēvica. Horoskopus gan pa jokam, gan nopietni pavēstīs Latvijas Televīzijas ētera personības.

LTV1 raidījuma “Latvijas sirdsdziesma” Vecgada vakara koncerts sāksies plkst. 19.25. Tajā muzicēs Normunds Zušs un ansamblis “Dzeguzīte”, allaž jautrais “Rumbas kvartets”, Dainis Skutelis, “Lauku muzikanti” un grupa “Klaidonis”.

Vecgada koncerts LTV1 un Latvijas Radio 1 ēterā būs skatāms un klausāms plkst. 21.10. Koncertā “Laimīgu jauno gadu!” redzēsim populāros mūziķus Lindu Leen, Aiju Vītoliņu, Kristīni Prauliņu, Agnesi Rakovsku, Samantu Tīnu, Intaru Busuli, Ralfu Eilandu, Jāni Apeini, Daumantu Kalniņu, Donu, Raimondu Paulu, Mārtiņu Braunu, Mārci Auziņu, grupas “Zodiac”, “Carnival Youth”, trio “Limonāde”, “The Hobos”, “Mesa” un Igo, “Triānas parks” un “Musiqq”.

Šajā pašā laikā – no pulksten deviņiem vakarā – TV3 skatītāju uzmanību cer piesaistīt ar koncertspēli “Es šonakt būšu laimīgs”. Koncertā ar dziesmu spēles elementiem piedalīsies Baiba Sipeniece-Gavare, mūziķi Uldis Marhilēvičs un Normunds Jakušonoks, kā arī pazīstami dziedātāji un aktieri – Viktors Lapčenoks, Olga Rajecka, Māra Upmane-Holšteine, Samanta Tīna, Mārtiņš Ruskis, “Suitu sievas”, grupa “Pērkons” u. c.

Arī kanālā LNT no pusdesmitiem vakarā skanēs mūzika – “MicRec” jubilejas lielkoncerts. Kompānija “Mikrofona ieraksti” šogad svinēja 20 gadu jubileju, un koncerts būs kā pārskats par latviešu mūzikas notikumiem šo gadu laikā. Koncertā piedalīsies Laima Vaikule, “Prāta vētra”, Aija Andrejeva, Uldis Marhilēvičs, Ieva Akurātere, Olga Rajecka, “Musiqq”, “bet bet”, “Pērkons”, “Menuets”, “Labvēlīgais tips”, “Līvi&Buks”, Ivo Fomins, Viktors Lapče­noks, “Dzeguzīte”, Normunds Rutulis, “Sestā jūdze”, Kristīne Prauliņa, “Turaidas Roze”, Haralds Sīmanis un citi viesi.

TV3 pēc pusnakts rādīs šovu “Cabaret”, kas veidots kā televīzijas kanāla pilngadības svinības. Tajā gaidāms muzikāls ceļojums ar pazīstamiem džeza ritmiem un arī retāk dzirdētām melodijām. Kabarē dīvas Elza (Elza Rozentāle) un Žustīne (Aija Vītoliņa) iejutīsies dažādu laiku tēlos, savukārt Rafaels (Ralfs Eilands) pārvērtīs šo pilngadības balli par dzīves svinēšanu ar aizraujošām dziesmām un dejām. Pēc kabarē sekos Kristapa Rasima monoizrāde “Personības dalīšanās”.

Savukārt LTV1 jaunā gada pirmajā dienā tradicionāli mūzikas gard­ēžiem sniedz lielisku iespēju noskatīties izcilu klasiskās mūzikas koncertu. Ieslēgsim televizorus plkst. 12.15, lai vērotu prestižo Vīnes filharmoniķu Jaungada koncertu! Pie diriģenta pults – Gustavo Dudamels, kurš ir līdz šim jaunākais diriģents, kam uzticēts diriģēt Vīnes filharmoniķu orķestri Jaungada koncertā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+