Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
29. augusts, 2016
Drukāt

Iecavas upē noslīkst vīrietis; Jūrmalā apgāžas laiva ar diviem cilvēkiem

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Aizvadītajā sestdienā plkst. 14.12 glābēji steidzās uz Iecavas novadu, kur Iecavas upē slīka cilvēks, par negadījumiem informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Pārmeklējot ūdenstilpni, glābēji atrada apmēram 45 gadus vecu noslīkušu vīrieti.

Savukārt svētdien plkst. 7.37 tika saņemts izsaukums uz Jūrmalu, kur, saskaņā ar aculiecinieka teikto, bija apgāzusies laiva ar diviem cilvēkiem. Glābēji vienu vīrieti atrada, izglāba un nogādāja krastā, bet, pārmeklējot ūdenstilpni, otrs cilvēks netika atrasts.

Izbaudot augusta pēdējās siltās dienas, VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem atrodoties pie ūdens un nepārvērtēt savus spēkus dodoties peldēties, lai atpūta pie un uz ūdens nekļūtu par traģēdiju. Jāatceras, ka atrodoties laivā vienmēr ir jāvelk glābšanas veste, uzsver dienests.

Pievienot komentāru

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar aluRīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+