Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. augusts, 2016
Drukāt

Iecavas upē noslīkst vīrietis; Jūrmalā apgāžas laiva ar diviem cilvēkiem

Foto no arhīvaFoto no arhīva

Aizvadītajā sestdienā plkst. 14.12 glābēji steidzās uz Iecavas novadu, kur Iecavas upē slīka cilvēks, par negadījumiem informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Pārmeklējot ūdenstilpni, glābēji atrada apmēram 45 gadus vecu noslīkušu vīrieti.

Savukārt svētdien plkst. 7.37 tika saņemts izsaukums uz Jūrmalu, kur, saskaņā ar aculiecinieka teikto, bija apgāzusies laiva ar diviem cilvēkiem. Glābēji vienu vīrieti atrada, izglāba un nogādāja krastā, bet, pārmeklējot ūdenstilpni, otrs cilvēks netika atrasts.

Izbaudot augusta pēdējās siltās dienas, VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem atrodoties pie ūdens un nepārvērtēt savus spēkus dodoties peldēties, lai atpūta pie un uz ūdens nekļūtu par traģēdiju. Jāatceras, ka atrodoties laivā vienmēr ir jāvelk glābšanas veste, uzsver dienests.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+