×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. jūnijs, 2015
Drukāt

Ielīgojam Jāņus kopā ar “Skroderdienām Silmačos” (5)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmsjāņu laikā, no 18. līdz 22. jūnijam, Latvijas brīvdabas skatuves apceļos daudzu latviešu teātra mīļotāju iecienītā izrāde – Rūdolfa Blaumaņa “Skroderdienas Silmačos”.

Iemīļoto izrādes varoņu lomās iejutīsies Dailes, Nacionālā un Valmieras teātru aktieri: Ģirts Ķesteris, Zigurds Neimanis, Ieva Puķe, Regīna Devīte, Elīna Vāne, Mārcis Manjakovs, Gints Grāvelis, Imants Strads, Inta Tirole, Inese Ramute, Kārlis Neimanis. Arī pazīstami estrādes solisti: Agnese Rakovska, Nikolajs Puzikovs un Ieva Sutugova. Katru iestudējumu Saulkrastos, Ikšķilē, Cēsīs, Bauskā un Kuldīgā kuplinās arī vietējie deju un koru kolektīvi.

Varbūt noder

18. VI 20.00 Saulkrastu brīvdabas estrādē;

19. VI 20.00 Ikšķiles brīvdabas estrādē;

20. VI 20.00 Cēsu Pils parka estrādē;

21. VI 20.00 Bauskas pilskalna estrādē;

22. VI 20.00 Kuldīgas pilsētas estrādē.

Biļetes – “Biļešu paradīze” kasēs, www.bilesuparadize.lv.

Cena: EUR 10 – 16.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Dīvaini, man šis uzvedums patika. Katrā ziņā labāk par to 1987.gada iestudējumu, kur visiem bija butaforiskas parūkas.

 2. ja cenzē tad dzēs ari tālākās atbildes moderator. un kas te bija cenzejams? vienkārš secinājums par TV redzeto.
  Ieva Sutugova tv ekrānā reklamejot izrādi, uzvedās kā prasta ganumeita, lai neteiktu vairāk. nu var jau but ka iejutusies ieviņas tēlā bija, bet tik prastu meiču sen nebija gadijies redzet tv ekrānos. gan jau ka vel var arhīvā noskatities, tas bija rīta programmas pašās beigās pietrūka tikai skaļas atraugas, viu pārejo viņa paspēja nodemonstrēt

 3. Apzīmējums pareizs – izrāde.
  Palēkā, uzdzied, kāds cirka numurs, pašdarbnieki …
  Kāpēc jāpiemin Blaumanis, ja no viņa lugas nekas nav palicis pāri ?

 4. vai šī tevi kādreiz “atšuva” ? 🙂

  • vai tad ieviņa skroderdienās kādu atšuva neatceros tādu ainu, bet nu labi, gadus 5 vismaz nav gadijies redzet skroderdienas?
   vienkārši nu nevar tv ekrānā esot cilvēks zobus bakstit, kasities,,,,,un parejās fizioloģiskās izricibas demonstrēt. par to jau stāst, viens skuķis kas vienkārši ir prasts kā pastala. nu ganumeitas tēlam der protams:)

Draugiem Facebook Twitter Google+