Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
2. aprīlis, 2015
Drukāt

Kazahstāna ierobežo gaļas importu no Krievijas

Foto-LETAFoto-LETA

Kazahstāna ierobežojusi gaļas produktu importu no Krievijas, radot jaunu saspīlējumu abu valstu starpā.  Lēmumu ierobežot gaļas importu Kazahstānas iestādes skaidro ar to, ka iepriekš veiktajās Krievijas gaļas produktu pārbaudēs konstatētas zarnu nūjiņas “E.coli”, pārmērīgs nātrija īpatsvars, kā arī citi patērētāju aizsardzības standartu pārkāpumi. Cūkgaļas produktu importa aizliegums stājas spēkā nekavējoties, norāda Kazahstānas Patērētāju tiesību aizsardzības dienests. Tas arī paziņojis, ka uz Krievijas gaļas produktiem, kuros atklāts cūku DNS, nav bijis norādīts, ka tie satur cūkgaļu. Tas maldinājis Kazahstānas patērētājus, no kuriem lielākā daļa ir musulmaņi. “Varasiestādes patlaban organizē produktu izņemšanu no tirdzniecības vietām un piegādātāju noliktavām,” teikts atbildīgās institūcijas paziņojumā.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+