×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
31. jūlijs, 2012
Drukāt

Ierosināts “Vitronic” tiesiskās aizsardzības process

Foto - LETAFoto - LETA

Tiesā ierosināts fotoradaru ieviesēja “Vitronic Baltica un partneri” tiesiskās aizsardzības process, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmuma valdes loceklis Sergejs Borisovs.

Ņemot vērā radušos situāciju ar kreditoriem un “Vitronic Baltica un partneri” finansiālās grūtības, 26.jūlijā tiesā ir iesniegts pieteikums par tiesiskās aizsardzības procesa lietas ierosināšanu.

Atbilstoši Maksātnespējas likuma 3.panta pirmajai daļai “tiesiskās aizsardzības process ir tiesiska rakstura pasākumu kopums, kura mērķis ir atjaunot parādnieka spēju nokārtot savas saistības, ja parādnieks nonācis finansiālās grūtībās vai uzskata, ka tajās nonāks”, tāpēc “Vitronic Baltica un partneri” izmantoja likumā noteiktās tiesības savu un kreditoru interešu aizsardzībai, skaidroja Borisovs.

27.jūlijā tiesā ir ierosināta “Vitronic Baltica un partneri” tiesiskās aizsardzības procesa lieta. Saskaņā ar tiesas lēmumu “Vitronic Baltica un partneri” divu mēnešu laikā ir jāizstrādā un ar kreditoriem jāsaskaņo tiesiskās aizsardzības pasākumu plāns.

“Vitronic Baltica un partneri” sākotnēji plāno izstrādāt un ar nozīmīgākajiem kreditoriem, tostarp Valsts policiju, saskaņot tiesiskās aizsardzības plāna pamatprincipus un tikai pēc tam tos iekļaut plānā, kas savukārt tiks saskaņots ar kreditoriem likumā paredzētā kārtībā, norādīja valdes loceklis.

Par tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plāna apstiprināšanu lems tiesa.

“Vitronic Baltica un partneri” ir pārliecināta, ka likumā paredzētā aizsardzība sniegs iespēju sekmīgi sakārtot attiecības ar kreditoriem un pabeigt sabiedrībai nozīmīgo publiskās un privātās partnerības projektu, kas kalpos par vērtīgu piemēru turpmākajiem sociāli nozīmīgiem publiskās un privātās partnerības projektiem Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+