Latvijā

Ieskaties! 2017./2018. gada ziemas sezonas sieviešu apavu mode 16

Publicitātes foto

Dārgās dāmas, jūs noteikti piekritīsit, ka neviens tēls nav pilnīgs, ja to nepapildina stilīgi un ērti apavi, kas izceļ tavu personību, vai ne? 2017.-2018. gada rudens un ziemas sezonas apavu tendencēs šīs īpašības, protams, ir vienas no svarīgākajām.

Kurpes ir mūsu labākie draugi, blakus rokassomiņām un dimantiem. Vismaz tā mēdz teikt. Un mēs, interneta veikals 220.lv, pilnībā tam piekrītam, tādēļ lai arī tu zinātu, kādi sieviešu apavi šajā sezonā tev liks izskatīties īpaši stilīgi, ielūkosimies spilgtākajās modes tendencēs.

 • Spīguļi un mirdzums. Tieši tā, dāmas, ir laiks uzdrošināties uzvilkt pašus pārdrošākos zābakus, kādus vien varat atrast veikalā. Tāpat dimanta mirdzumu vari parādīt, dodoties uz saviesīgiem pasākumiem kurpēs, kas starmešu gaismā laistās tūkstoš krāsās. Nebaidies mirdzēt!
 • Armijas tipa zābaki. Arī šogad modes dizaineri ir iekļāvuši šos apavus savās skatēs, izceļot šī stila īpašo “odziņu”. Ērti sašņorējami un bez papēžiem – šīs īpašības zābakus padara par apaviem, ar kuriem tu varēsi iekarot jebkuru “virsotni”.
 • Kovboju stils. Mežonīgo rietumu vēsmas ienāk arī apavu modē, sniedzot iespēju papildināt tēlu ar “kičīgiem” zābaciņiem, kas tā vien vedina domāt par aizraujošiem piedzīvojumiem un izveicīgajiem kovbojiem, kas filmās lauž dāmu sirdis.
 • Sniega zābaki. Neatkarīgi no tā, vai šogad būs daudz sniega, tu vari parūpēties par savu kāju siltumu, sekojot līdzi jaunākajām modes tendencēm. Pūkaina un silta odere, neticams komforts un stils – tas raksturo šos zābakus!
 • Sudrabs. Šogad šī krāsa bija aktuāla ne tikai apģērbā, bet arī aksesuāros, tādēļ nav pārsteigums, ka ar to dizaineri “spēlējas” arī rudens un ziemas apavos. Uzvelc kurpes vai zābakus šajā krāsā, un tu sajutīsies kā modes skatē!
 • Baltā krāsa. Puszābaciņi, garie zābaki, kurpes utt., apavi baltā krāsā šajā sezonā ir must have. Baltais ne tikai atsvaidzina tēlu, bet arī ļauj izskatīties lieliski.
 • Pikanti sarkanais. Arī šī krāsa ir iekarojusi sezonas garderobi, un nu ir pienākusi kārta apaviem. Sarkani zābaciņi vai kurpes būs brīnišķīgs papildinājums jebkuram tēlam, kas neļaus tev palikt nepamanītai!
 • Viss no samta. Šis materiāls šobrīd ir viens no “karstākajiem” modes trendiem. Turklāt to izmanto ne tikai kleitās, krekliņos un citos apģērbos, bet nu arī apavos. Protams, ja izvēlies šāda materiāla zābaciņus vai kurpes, noteikti padomā par aizsardzību pret mitrumu, netīrumiem utt.
 • Čūskāda. Šis materiāls ir parādījies vairāku dizaineru radītajos sezonas garajos zābakos un arī kurpēs. Lai arī to var saukt par diezgan drosmīgu izvēli, der ņemt vērā, ka šis ir vienīgais dzīvnieku valsts motīvs, kurš tiek pieminēts modes tendenču sarakstos
 • Zīda un satīna kurpes. Tu pavisam noteikti negaidīji, ka šāda veida apavi var kļūt par rudens/ziemas sezonas tendenci. Šī materiāla kurpes un zābaki izskatīsies ļoti pievilcīgi, turklāt tie arī būs ērti.
 • Šņorējamie zābaki. Ne tikai armijas tipa apavi var būt ar šņorēm. Šajā sezonā modes dizaineri ir iecerējuši aktualizēt šņores pusgarajos un garajos zābakos ar papēžiem, kā arī kurpēs.
 • Dārgakmeņiem rotāti. Tu vienā mirklī iemīlēsies kurpēs vai zābakos, kuri papildināti ar lielākiem vai mazākiem dārgakmeņiem. Protams, lielie modes dizaineri nebaidās izvēlēties īstus akmeņus, taču veikalos atrodami arī vienkāršāki modeļi, kas tev tik un tā ļaus izskatīties kā īstai princesei.
 • Sprādzes. Dažādi to veidi parādās šīs sezonas modes skatēs, tādēļ, protams, apavi ar sprādzēm nav retums. Tās var būt pievienotas zābakiem un kurpēm, padarot tēlu drosmīgāku.
 • Kurpes ar spiciem purngaliem. Lai arī sieviešu apavi ar apaļiem purngaliem, protams, ir ērtāki, taisnstūrveida purngali viennozīmīgi liks atskatīties. “Spicā” mode atkal uzņēmusi apgriezienus un iekaro tendenču topus.
 • Virs ceļgala. Īpaši gari zābaki šogad ir tie, kurus tu noteikti vēlētos pirkt, jo tie ir iekarojuši daudzu modes dizaineru sirdis šajā sezonā. Daļa veidoti pat tik cieši, ka līdzinās legingiem.
 • Bezformīgie zābaki. 80. gadu stils mūsdienās sāk parādīties arvien biežāk, un viena no tā sastāvdaļām ir bezformīgi, “nošļukuši” zābaki. Diezgan drosmīga izvēle, taču, pieskaņojot tos kopējam tēlam, tu izskatīsies neticami stilīgi.

Vai tu savā apavu plauktā esi ieviesusi kādu no šīm tendencēm?

LA.lv