×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
13. jūlijs, 2016
Drukāt

Iespēja izvēlēties justies laimīgiem! Maiju horoskops 13.jūlijam

tolteki1

Vairāk par maiju kalendāru lasi šeit!

4 Ahaw

Šodienā varam beidzot pa īstam aptvert, ka mums ir jau ir pilnīgi viss, lai mēs būtu laimīgi. Mēs paši esam! Un ko gan vairāk vajag? Iespēju elpot un dzīvot, iespēju just un ļauties, iespēju priecāties par visu, kas mums ir apkārt, iespēju pateikties par to, ka esam! Un šī iespēja mums ir šeit un tagad! Tā ir lieliska sajūta!

Lai gan mums ir tendence vienmēr atrast kaut ko, ko vēl gribēt, kaut ko kā vēl nav, šodienā mums ir iespēja izjust piepildījumu pat, ja mums nekā īsti nav. Vienīgais nosacījums, lai to realizētu, ir spēja būt šeit un tagad! Ļauties mirklim un piedzīvot to brīnumu, kad varam neuztraukties par to, kas būs!

Šādās dienās varam iegūt pilnīgu eiforiju un nirvānu, bet varam justies pilnīgi iztukšoti un bezjēdzīgi. Varam pazaudēt pamatu, ja nespējam paļauties uz laiku un pieņemt esošo situāciju.

Ir cilvēki, kuri šajās dienās izjūt ārkārtīgi sāpīgas emocijas un nepilnvērtību. Viss tas, pēc kā mēs tiecamies, šodienā skaidri iezīmē to, ka tā visa vēl nav, tāpēc šī atziņa var būt smaga. Bet mums ir iespēja! Šeit un tagad viņa arī ir! Un mēs varam to realizēt, varam piepildīt sevi līdz malām ar laimi, jo mums ir iedots viss, lai spētu savus sapņus realizēt!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+