×
Mobilā versija
Brīdinājums +2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
7. novembris, 2013
Drukāt

Iestudējums “Labākais cilvēks Tahkurannā” Dirty Deal Teatro

Publicitātes fotoPublicitātes foto

12. un 25. novembrī pulksten 19 Dirty Deal Teatro skatāms iestudējums “Labākais cilvēks Tahkurannā”, par kuru režisors Andris Kalnozols ieguva 2013. gada Latvijas Kultūras akadēmijas skatuves mākslas festivāla “Patriarha rudens” galveno balvu par spilgtāko sniegumu.
“Labākais cilvēks Tahkurannā” ir romantiska igauņu komēdija. Lugas galvenais varonis ir jauns igauņu puisis Madis Suvisilds, kurš ir apmaldījies gan sevī, gan Igaunijā. Pēc neveiksmīgi uzsākta ceļojuma uz Mongoliju, viņš attopas nelielā dārza mājiņā Igaunijas dienvidos un pieņem lēmumu pārlaist tur ziemu. Vēlme atrast sevi beidzas ar to, ka viņš atrod bērnības draugu, jaunu meiteni un pasaulē neveiksmīgāko zagli.

Lugas autors ir arī pats izrādes režisors. Tas darbam piešķir patīkamu ironijas un pašironijas devu, tikai Andrim Kalnozolam raksturīgu izteiksmes veidu, kuru varētu raksturot kā spēju smieties, redzot visas pasaules skumjas.
Galvenajā lomā izrādē spēlē Jaunā Rīgas teātra aktieris Ivars Krasts, pārējās lomās – Lienīte Osipova, Edgars Kaufelds, Jurģis Spulenieks. Izrādes scenogrāfe ir Kristīne Vītola, gaismu mākslinieks – Gatis Spalvēns, muzikālo noformējumu veidojis Uldis Sniķers.
Vairāk informācijas www.dirtydeal.lv/teatro un www.draugiem.lv/Dirty-Deal-Teatro
Izrādes 12. un 25. novembrī plkst. 19:00
Biļešu cena: Ls 6 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 4)
Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un http://www.bilesuparadize.lv/events/venue/486

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+