×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. janvāris, 2017
Drukāt

Atlūgumu iesniedzis ilggadējais Rīgas brīvostas pārvaldnieks Loginovs (7)

Foto: LETAFoto: LETA

Ilggadējais Rīgas brīvostas pārvaldnieks Leonīds Loginovs nolēmis atkāpties no amata, pastāstīja ostas valdes priekšsēdētāja Andra Amerika (GKR) padomnieks Mareks Gailītis.

Viņš norādīja, ka šodien ostas valdes sēdē tika saņemts Loginova iesniegums ar lūgumu no šā gada 10.marta viņu atbrīvot no amata.

Rīgas brīvostas valde pieņēma iesniegumu un uzdeva ostas pārvaldei līdz nākamajai valdes sēdē 22.februārī izstrādāt kārtību, kādā tiks izraudzīts jaunais Rīgas brīvostas pārvaldnieks.

Plašāku komentāru par šāda Loginova lēmuma iemesliem Gailītis gan nesniedza. Ar Loginovu pagaidām nav izdevies sazināties.

Atbilstoši Rīgas brīvostas likumam ostas pārvaldnieku amatā ieceļ un no amata atbrīvo ostas valde pēc saskaņošanas ar satiksmes ministru. Satiksmes ministrs Uldis Augulis (ZZS) norādīja, ka patlaban atrodas darba vizītē Baltkrievijā. Komentārus viņš sniegšot pēc atgriešanās Rīga un apstākļu noskaidrošanas.

Loginovs Rīgas brīvostas pārvaldnieks ir kopš 1998.gada pavasara.

Loginova darbības laikā viņu vairākkārt mēģināts atcelt no amata, bet visi mēģinājumi bijuši neveiksmīgi.

Pret Loginovu tika ierosināta arī krimināllieta, apsūdzot viņu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, veicot nelikumīgus ziedojumus un nelikumīgu prēmiju izmaksu, kas radījis smagas sekas. Pirmajā instancē Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona tiesa janvāra sākumā gan viņu, gan lietā otru apsūdzēto – Rīgas brīvostas pārvaldnieka vietnieku Aigaru Pečaku – attaisnoja. Apsūdzētie savu vainu viņiem inkriminētajos noziegumos neatzina.

Rīgas brīvosta pēc pārkrauto kravu apgrozījuma ir lielākā osta Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Kapēc lai vecais neiet pensijā?18 gadu laikā .. dai bože!Pietiks arī mazbērniem.Nu bet vēl jau visur ir akcijas u.c. bizness.Nerunāsim vēl par superpensiju!
    Tā varēja aizvākties arī Pundurs no Kurzemes !

  2. jut kad sudi pie dirsas nu tad jalaizas nekur tu putnin talu netiksi

  3. Bagatais no Rigas pensija brauks dzivot uz nabadzigo Latgales sturiti un paradis mums visiem ka vajag pareizi zagt un klut bagatiem mes visi Tevi tur gaidisim.

  4. Vai Leonids nav visbagatakais cilveks Latvija ? Ne jau naudas zina . Bet tapec ,ka vinam ir melna mapite ,kura ir tadi kompromati ,ka dazi Rigas carini sedetu nevis Dome ,bet kaut kur citur…

  5. Par tādu atalgojumu varu ieteikt kādu ,kurš būtu ar mieru tur strādāt 🙂

  6. iemesls – 9 000+ mēnesī ir pārāk liess atalgojums… 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+