Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 26.septembra līdz 22.oktobrim0

Foto – Pixabay.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2.DAĻU LASI ŠEIT

3.DAĻU LASI ŠEIT

4.DAĻU LASI ŠEIT

5.DAĻU LASI ŠEIT

6.DAĻU LASI ŠEIT

13. nakšatra

Hasta (26. septembris – 9. oktobris)

Dzīvnieka simbols – Bifeļmātīte

Nakšatras Hasta simbols ir sažņaugta dūre, un arī tulkojumā šis vārds nozīmē “roka”. Šī zvaigžņu kopa norāda uz tikumīgiem, dvēselē tīriem cilvēkiem, uz radošumu, uz izdziedināšanas spējām, uz prasmi atbrīvot no skaudības, kā arī uz darbībām, kuras saistītas ar kontroli un varu. Tai ir saistība ar gaišo zvaigzni no zvaigznāja “Vorona”. Tā ietekmē tos, kuri nodarbojas ar tirdzniecību, un apveltī cilvēkus ar jautru, patīkamu tikumu.

Hasta ir raksturīgs nepastāvīgs garastāvoklis, un tas viņus padara emocionāli ievainojamus. Aiz mierīga, savaldīga ārējā izskata slēpjas ievainojama, mūžīgi uztraukusies dvēsele, kurai ļoti nepieciešams morālais atbalsts. Hasta cieš no iekšējā tukšuma, no iekšējā vakuuma izjūtas. Viņiem piemīt atbildības izjūta, kvēla vēlēšanās būt veiksmīgam, kuras īstenošanai šie cilvēki neignorēs “vajadzīgo” cilvēku palīdzību un izmantos jebkuru radušos izdevību. Augstsirdība, egoisms, uzticēšanās, ievainojamība – tas viss Hasta dabā sadzīvo vienlaikus.

Cilvēku, kuri dzimuši šajā laikā, dzīvē parasti ir daudz mīlestības sakaru – nestabilu un ļoti dažādu. Emocionālā nedrošība traucē sameklēt partneri, kurš spēj uzmundrināt un atbalstīt. Attiecības beidzas, kad Hasta pārtrauc mīlēt viņa sirdī iemitinājušās vilšanās dēļ vai arī tad, ja partneri viņus pamet.

Tas, kurš ir dzimis zem šīs zvaigznes, ir ārkārtīgi jūtīgs un vienkārši dievina miesas baudas, konkrēti – seksu. Dzimumakti viņam nepieciešami kā līdzeklis dzīves līdzsvara uzturēšanai. Mīļoto apmierināšanai Hasta var izdarīt ļoti daudz, mīlestībā viņi ir gatavi uz nesavtīgu un dāsnu rīcību. Bet no savas neatkarības viņi nešķirsies nekādā gadījumā; vadīt viņus ir vienkārši neiespējami. Viņu izturēšanās ir pietiekami skarba, un viņi dažkārt pat seksuālajā dzīvē izrāda agresivitāti un cietsirdību.

Vislabākā saderība Hasta ir ar Bifeli (Svati), Aunu (Pušja), Aitu (Krittika), Ziloni (Bharani), Ziloņmātīti (Revati), Vērsi (Uttara Phalguni), Govi (Uttara Bhadra).

14. nakšatra

Čitra (10. – 22. oktobris)

Dzīvnieka simbols – Tīģermātīte
Debesu pārvaldnieks – Marss

Nakšatra Čitra ir saistīta ar zemas dabas zvaigzni “Spica”. Šī klusā, maigā debesu spīdekļa nosaukums tulkojumā skan ka “mirdzošā”, “brīnišķīgā”.

Pateicoties “Spica”, cilvēki balvā saņem mākslinieciskumu vai arī izteiktas smalku prasmīgu lietu veidošanas spējas.

Šīs zvaigžņu kopas pārstāvji – cēlsirdīgi, ambiciozi, kreatīvi. Kā cilvēki ar stipru raksturu viņi ienaidnieka priekšā nekādā gadījumā neizrādīs savas vājās puses un droši stāsies viņam pretī “ar seju pret seju”. Tajā pašā laikā viņus var ātri “izvest” no pacietības. Čitra – sabiedriski, ekscentriski cilvēki, asu izjūtu meklētāji, kuri dievina svētkus, azartu, greznību, modi, prot novērtēt visu skaisto.

Saistītie raksti

Viņi interesējas arī par mīlas piedzīvojumiem, turklāt, – jau no visai agra vecuma. Šīm neticami pievilcīgajām, kaislīgajām personībām patīk būt aktīviem sociālās dzīves dalībniekiem, tāpēc tuvajiem cilvēkiem, ieskaitot pašu bērnus, ieņemt galveno vietu Čitra dzīvē neizdodas. Tajā pašā laikā šīs zīmes cilvēki ir īsti īpašnieki un aizstāvji.

Šīs zīmes cilvēkiem ir ārkārtīgi svarīgi, lai ar partneri viņiem būtu pilnīga seksuālā harmonija. Šajā jomā viņi nepieļauj kompromisus, jo viņiem piemīt vienkārši nevaldāma seksuālā apetīte. Čitra tiecas paverdzināt savu dzīves ceļabiedru. Tajā pašā laikā citu mēģinājumi viņus ietekmēt viņiem vienkārši nav pieņemami; viņi, visticamāk, izvēlēsies vientuļnieka ceļu. Ja interese par partneri tiek zaudēta, šīs zīmes pārstāvis pārvēršas par vienaldzīgu, nejūtīgu un pat cietsirdīgu cilvēku.

Vislabākā saderība Čitra ir ar Tīģeri (Višakha) vai ar citu Tīģermātīti.

(Turpinājums sekos)

LA.lv