Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 4.marta 12.aprīlim0

Foto – Pexels.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1. DAĻU LASI ŠEIT

2. DAĻU LASI ŠEIT

3. DAĻU LASI ŠEIT

4. DAĻU LASI ŠEIT

5. DAĻU LASI ŠEIT

6. DAĻU LASI ŠEIT

7. DAĻU LASI ŠEIT

8. DAĻU LASI ŠEIT

9. DAĻU LASI ŠEIT

10. DAĻU LASI ŠEIT

11. DAĻU LASI ŠEIT

12. DAĻU LASI ŠEIT

25. nakšatra

Purva Bhadra (4. – 16. marts)

Simbols – Lauva

Debesu valdnieks – Jupiters

Nakšatra Purva Bhadra ir saistīta ar zemes dabu saistīto negatīvo zvaigzni “Algenib”. Tās nosaukums tulkojumā skan kā “apdedzinošais pāris”, “laimīgie senči”. “Algenib” ir kā norāde uz impulsīviem, kaislīgiem, apveltītiem ar nepastāvīgu prātu cilvēkiem. Zvaigzne atrodas Jupitera vadībā un ir to cilvēku, kuri nožēlo pieļautās kļūdas un grēkus, kā arī bramīnu un intelektuāļu kastas debess ķermenis.

Cilvēkus, kuri dzimuši šajā laikā, raksturo labvēlība, cēlsirdība, gatavība līdz spēku izsīkumam palīdzēt trūkumcietējiem. Viņi ir nikni apspiešanas un aizspriedumu ienaidnieki; kopējās lietas labad Purva Bhadra nežēlos ne laiku, ne spēkus, ne naudu. Turklāt pret saviem finanšu līdzekļiem viņi attiecas pārāk vieglprātīgi un ir nebūt ne spīdoši pārvaldītāji.

Ja šīs zvaigžņu kopas pārstāvjiem gadās iemīlēties, šie drosmīgie, dinamiskie, spožie, dāsnie, ļoti seksuālie cilvēki ir gatavi atdot savām jūtām lielu daudzumu emociju, enerģijas, spēka. Starp citu, tas attiecas ne tikai uz attiecībām mīlestībā, bet arī uz ģimeni un draudzību. Purva Bhadra rada atkarīgu cilvēku iespaidu, tomēr patiesībā viņi darbojas un domā visai patstāvīgi.

Viņi nebaidās vilšanās, attiecībās ar partneriem un dzīvi kopumā viņi sliecas redzēt tikai pozitīvās puses. Tas, ka Purva Bhadra nenoņem “rozā brilles”, viņu tuviniekus var provocēt uz meliem un nodevību.

Cilvēki, kuru dzīvnieka simbols ir Lauva, vienmēr ir pārliecināti par panākumiem attiecībās ar pretējo dzimumu, un tāpēc viņu uzvedība nereti ir izaicinoša. Viņi arī patiesībā ir ļoti pievilcīgi un spēcīgi seksuālajā jomā, tomēr var pielikt milzum daudz pūļu, lai atbilstu sev tuva cilvēka prasībām.

Vislabākā saderība Purva Bhadra ir ar Lauveni (Dhaništa) vai arī ar citu Lauvu.

26. nakšatra

Uttara Bhadra (17. – 30. marts)

Dzīvnieka simbols – Govs

Debesu pārvaldnieks – Saturns

Nakšatra Uttara Bhadra ir saistīta ar zemes dabas zvaigzni “Alferac”. Tās nosaukums tulkojumā skan kā “apdedzinošais pāris”, kā arī “laimīgie senči”. “Alferac” izrāda labvēlīgu ietekmi – apvelta cilvēku ar spējām attīstīt garu no zemākajiem līmeņiem līdz augstākajiem, kontrolēt savas dusmas. Tā ir karavīru un aizstāvju debess ķermenis.

Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem piemīt milzīga gudrība, līdzjūtīga attieksme pret tuvākajiem un iecietība. Tie ir fatālisti, kuri uz dzīvi raugās nedaudz izvairīgi. Pašatteikšanās un ideālisms nereti kļūst par problēmu cēloni, pārsvarā, – jauniešu vecumā. Cilvēki, kuru dzīvnieka simbols ir Govs, ir visu barotāji.

Jūtīgo un sapņaino Uttara Bhadra raksturā organiski apvienojas emocionalitāte un darbīgums. Viņi ne tikai sapņo par ideālām attiecībām, bet arī paši tās veido. Ja tas izdodas ne visai labi, Uttara Bhadra metas mīlas avantūrās vai sarauj attiecības. Palikuši vientuļi, viņi gūst mācības no pagātnes un apgūst iemaņas dzīvot bez mīlestības un nodarbībām ar seksu. Uttar Bhadra var būt uzmanīgi un maigi cilvēki, tomēr vairums viņu ir askētiski vai augstprātīgi.

Šīs zvaigžņu kopas pārstāvjiem garīgās vērtības ir nozīmīgākas nekā kaislības. Bagātas garīgās dzīves vārdā viņi var sevi ierobežot mīlas attiecībās. Uttara Bhadra ir jūtīgi cilvēki, viņi sapņo par maigumu, mīlestību, tomēr bez seksa kā tāda viņi pilnībā var iztikt. Viņu ideāls šai ziņā ir “zelta vidusceļš”.

Vislabākā saderība Uttara Bhadra ir ar Vērsi (Uttara Phalguni), Bifeli (Svati), Vēršmātīti (Hasta), Briedi (Džještha), Briežmātīti (Anuradha), Aunu (Pušja).

27. nakšatra

Revati (31. marts – 12. aprīlis)

Dzīvnieka simbols – Ziloņmātīte

Debesu pārvaldnieks – Merkurs

Nakšatra Revati ir saistīta ar maigo zvaigzni “El-Riša”. Šīs zvaigžņu kopas nosaukums tulkojumā skan kā “bagātā”, “visbagātākais”. Turklāt, – “El-Riša” zem tās dzimušos apvelta ar materiālu uzplaukumu. Tā norāda uz cilvēkiem, kuri, līdzīgi kā gans rūpējas par savu ganāmpulku, gādā par viņam uzticēto tuvinieku iztiku un aizsardzību.

Šajā laikā dzimušajiem cilvēkiem piemīt pacietība, miers, labvēlība, uzmanība, drosme, cēlsirdība. Revati tiek uzskatīti par tādiem, kuri uzupurējas un kuri ir dāsnākie cilvēki visā Zodiakā. Uz daudzu citu fona viņi atšķiras ar kristāltīru dvēseli un iekšējo skaistumu. Šie cilvēki ir gatavi iejukt savos tuvākajos, “aiziet otrajā plānā”, upurēt sevi. Tas sevī iekļauj zināmas briesmas, tāpēc Revati šajā kalpošanā nedrīkst pazaudēt paši sevi.

Ideālas attiecības mīlestībā zem šīs zvaigznes dzimušajiem būs tās, kuras pamatojas uz izticību un greznotas ar romantiku. Revati ir jācenšas nepakļauties tādu partneru, kuriem raksturīgs pārāk liels egoisms un iejūtības trūkums, centieniem. Lai iekarotu šo cilvēku sirdi, ir labi jāizjūt viņu vēlmes un vajadzības, jācenšas saprast iekšējās pasaules īpatnības. Ja nebūs savstarpēju pienākumu un jūtu dziļuma, Revati nepiekritīs uzturēt attiecības tikai seksa dēļ. Nedrošība par sevi šīs zīmes pārstāvjos bieži izraisa neuzticēšanos un greizsirdību. Šaubas burtiski paralizē viņu gribu un saprātu, liekot Revati apstāties pilnā neziņā. Tāpēc šīs zvaigžņu kopas cilvēkiem vajag mācīties uzticību un ticību saviem spēkiem.

Saistītie raksti

Revati ir nepieciešamas pilnvērtīgas intīmās attiecības. Tomēr cilvēkiem, kuru nodomi ir īpaši tīri, ir grūti sarunāties un uzturēt sarunas par seksu un citiem cilvēka ķermeņa dzīves aspektiem. Līdzīgas tēmas viņus stipri mulsina.

Vislabākā saderība Revati ir ar Ziloni (Bharani), Bifeli (Svati), Bifeļmātīti (Hasta), Aitu (Krittika), Aunu (Pušja), Čūskām (Rohini un Mrigašira), Pērtiķi (Purva Asadha) un Pērtiķmātīti (Šravana).

LA.lv