Kultūra
Teātris un kino

Intars Rešetins atklāj, kāpēc vairs nekad nestrādās kopā ar Ēķi. VIDEO4

Publicitātes foto

Filmas “Blēži” aktieris Intars Rešetins neslēpj – ar režisoru Andreju Ēķi pēc šī projekta vairs nestrādās.

Aktieris atklātā video dienasgrāmatā stāsta par pieņemšanos svarā par desmit kilogramiem, darbu kopā ar dīvu Rēziju Kalniņu un mūziķi Ralfu Eilandu, izaicinājumiem un patieso motivāciju iesaistīties latviešu skandalozākajā kino projektā.

Turpinot “Blēžu” aktieru stāstus, otrdien, 15. maijā no plkst. 11 līdz 12 notiks “Pajautā man jebko” sesija ar aktrisi Ievu Florenci. Visus, arī pašus atklātākos jautājumus, Ievai būs iespējams uzdot filmas Facebook lapā.

Galerijas nosaukums

Andreja Ēķa jaunā komēdija “Blēži” ir līdz šim izaicinošākā un atklātākā latviešu filma. Tas ir stāsts par negodīga ierēdņa, ārštata aktrises, dedzīga alūksnieša un ietekmīgas biznesa sievietes mīlas četrstūri, kurā diagonāles velk greizsirdīga bijusī sieva, pārcentīgs miesassargs, izveicīgs advokāts un perspektīvs apsargs. Inscenēta spriedze, viltota mīlestība, reāla māksla, neslēpts kailums un nevaldāms stress – tas varētu būt nopietni, ja vien nebūtu tik smieklīgi. Galveno blēžu lomās redzēsim Intaru Rešetinu, Rēziju Kalniņu, Leonardu Ķesteri, Ralfu Eilandu, Ievu Florenci, Cepumiņu un citus aktierus.

“Blēžus” uzņem “Platforma Filma” sadarbībā ar “Forum Cinemas”, filmu atbalsta Nacionālais Kino centrs. Filmas izplatītājs ir “UzKino” un tās pirmizrāde kinoteātros visā Latvijā notiks 2018. gada 1. jūnijā.

LA.lv