Kultūra
Mūzika

Intars Rešetins un Dagmāra Legante gatavojas lielkoncertam Liepājā0

Publicitātes foto

Jau vairākus mēnešus aktieris un režisors Intars Rešetins ir biežs viesis vēju pilsētā Liepājā, kur nododas vērienīga lielkoncerta “Liepāja izAICINA” veidošanai, kurā līdzdarbosies arī TV dīva Dagmāra Legante, informē rīkotāji.

Vērienīgais lielkoncerts “Liepāja izAICINA” risināsies Liepājas pilsētas dzimšanas dienas svinībās, 16. un 17. martā Olimpiskā centra arēnā un pulcēs teju 500 talantīgus jauniešus no visas Latvijas. Kopā ar tādiem viesmāksliniekiem kā Jāni Aišpuru, Valteru Pūci, reperi Viņu, Kristīni Prauliņu un citiem jauno talantu izpildījumā izskanēs populāri Latvijas autoru skaņdarbi, īpaši šim koncertam komponēti jaundarbi, deju uzvedumi un citi radoši pārsteigumi. Kopumā lielkoncertā piedalās septiņi jauniešu kolektīvi no Liepājas, kuri izaicina septiņus kolektīvus no citām pilsētām.

Par pasākuma režisoru izvēlēts Intars Rešetins, kurš kopā ar jauniešiem vairāku mēnešu garumā strādā pie lielkoncerta scenārija izveides. “Jaunieši ir kolosāli, enerģijas un izdomas pilni, tieši tādēļ ar viņiem arī ir tik interesanti un saistoši darboties. Viņi ir nenoslīpēti dimanti, kas arī, ja reizēm “šauj pa krūmiem”, ir oriģināli savu ideju un domu lidojumos. Tas iedvesmo arī mani. Kopā ar jauniešiem un dramaturģi Rasu Bugavičuti-Pēci esam izskatījuši vairākas tēmas un versijas, kā mēģināt pārsteigt un iepriecināt skatītājus gan zālē, gan pie TV ekrāniem, un nonācām pie, mūsuprāt, gaumīgi saistoša naratīva,” stāsta Intars Rešetins.

Savukārt pasākuma vadītājas lomā iejutīsies šarmantā un pieredzējusī TV dīva Dagmāra Legante, un viņu uzrunāt režisoru pamudināja tieši pasākuma plānošanā iesaistītie jaunieši.

LA.lv