×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.9°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
10. jūlijs, 2018
Drukāt

“Ir kādas pretenzijas, draudziņ?” Narkomāni duras mazu bērnu klātbūtnē (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs foto

Pirmdien, 9. jūlijā, gaišā dienas laikā galvaspilsētas video novērošanas centra darbinieki Daugavmalā, netālu no Salu tilta, ievērojuši patiesi nepatīkamu ainu. Noslēpušies no apkārtējo acīm, trīs pieaugušie dalījuši vienu šļirci un viens pēc otra no tās ko sev injicēja, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Šokējošākais šajā stāstā ir nevis tas, ka Rīgā var sastapties ar narkomāniem, bet gan fakts, ka šai trijotnei nebūt netraucēja tas, ka visu šo laiku turpat līdzās spēlējas divi mazi puikas.

Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kā arī Valsts policija.

Gaidot Valsts policiju, pašvaldības policijas darbiniekiem pie šiem cilvēkiem izdevies atrast, iespējams, vēl narkotiskās vielas. Ierodoties medicīniskās palīdzības darbiniekiem, tika apskatīti bērni, mediķi nekādas veselības problēmas nekonstatēja. Pēcāk personas un bērni nodoti Valsts policijas rīcībā.

Rezultātā visi trīs pieaugušie paviesojušies ekspertīžu centrā un vēlāk nogādāti Valsts policijas iecirknī Gogoļa ielā, kur uzsāktas lietas gan par narkotisko vielu lietošanu, gan glābšanu. Tāpat ziņa par abu puisēnu vecāku izklaidēm nodota bāriņtiesai un pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai, kuri lems par bērnu turpmāko likteni.

Plašāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Virsraksts liecina par absolūtu problēmas neizprašanu. Narkomāns atrodas savas atkarības varā! Tā ir s l i m ī b a ! Ir bijis gadījums, kad pīpē heroīnu 10 gadīga puikas klātbūtnē, un viņš iegūst heroīnā atkarību. Tie cilvēki ir j ā ā r s t ē. Tiesībsargiem šādi gadījumi jāizmeklē sevišķi rūpīgi!

    • Piedodiet. Tā nav s l i m ī b a. Tā ir atkarība. Atkarība nav slimība. Atkarību nevar izārstēt, ja pats cilvēks patiesi to pats negrib. Vienīgais ko var darīt apkārtējie ir palīdzēt atbrīvoties no atkarības, ja atkarīgais to vēlas un strādā pie tā. Ja atkarīgajam patīk sava atkarība, tad visi ārstētāji var izlēkt no biksēm vai iesālīties vai vēl kaut ko, bet rezultāts būs apaļa nulle.

  2. Interesanti, vai mūsu policistiem pastāv arī kāds dreskods? Izskatās pēc traktoristiem no tālas Krievijas sādžas…

Draugiem Facebook Twitter Google+