×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
19. februāris, 2015
Drukāt

“Islāma valsts” apdraud Itāliju (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Itālijas drošības dienesti ir noraizējušies par situāciju Lībijā, kur teroristu organizācijas “Islāma valsts” darbība apdraud ne vien vietējos iedzīvotājus, bet divējādā veidā arī Itāliju.

Pirmkārt, ir palielinājusies imigrantu plūsma uz Itālijas krastiem, otrkārt, teroristu aicinājumi uzbrukt Eiropai un Itālijai jau drīzumā varētu izvērsties uzbrukumos Itālijai piederošām naftas un gāzes atradnēm. Prognozes par bēgļu plūsmas pastiprināšanos jau ir piepildījušās – aizvadītajā nedēļas nogalē vien jūrā starp Lībiju un Lampedūzas salu izglābtas septiņpadsmit imigrantu laivas, bet glābējus apdraudējuši bruņoti noziedznieki, kuri pieprasījuši atdot viņiem laivu pēc imigrantu evakuācijas no tās. Itālija asi kritizē ES jūras robežu patrulēšanas misiju “Tritons”, kas nav pietiekama un nav domāta cilvēku dzīvības glābšanai, prasot to pastiprināt.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. EU grib lētu darba spēku- bet afrikāņi vairs nav tie, kuri bija 18-19 gadsimtā.argies Eiropa, ļaujot ierasties tik lielam daudzumam.

  2. Kadafi laikā Lībijā visi dzīvoja kā karaļi, nogalināja Kadafi, naudu nozaga, viss pajuka un tagad ES jāmaksā uzņemot bēgļus.

  3. Nesaprotu Itāliju – kāpēc jāpieņem šie bēgļi ! Iesēdināt kuģos un atpakaļ ! Vienreiz , otrreiz un tad šie bēgošie zaķupastalas sāks paši cīnīties par savas valsts labāku nākotni.

    • Ko darītu Jūs, ja uz Jums un Jūsu ģimeni šautu vai citādi spīdzinātu? Ieskatieties acīs cilvēkam, kas skatās objektīvā!

Draugiem Facebook Twitter Google+