×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. septembris, 2015
Drukāt

“Islāma valsts” vervē bēgļus (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vācijas Konstitūcijas aizsardzības biroja prezidents Hanss Georgs Māsens

Vācijas izlūkdienests vakar brīdināja, ka islāma ekstrēmistu skaits pēdējo mēnešu laikā valstī strauji pieaudzis.

Radikālo salafistu skaits Vācijā pieaudzis no 7500 jūnijā līdz 7900 septembrī. Tas rada nopietnas bažas, ka viņi savās rindās mēģina ievilināt patvēruma meklētājus. “Mēs esam ļoti satraukti, ka islāmisti Vācijā, maskējoties ar humāno palīdzību, cenšas izmantot bēgļu situāciju saviem mērķiem, kā arī pievērst un rekrutēt patvēruma meklētājus,” norādīja Vācijas Konstitūcijas aizsardzības biroja prezidents Hanss Georgs Māsens. Vācijas policija vakar Berlīnē veica astoņus reidus pret privātpersonām, kas tiek turētas aizdomās par cilvēku kūdīšanu doties uz Sīriju, lai tur cīnītos džihādistu grupējuma “Islāma valsts” pusē. Starp aizdomās turētajiem ir kāds 51 gadu vecs marokānis un kāds 19 gadus vecs maķedonietis, kas, domājams, patlaban atrodas Sīrijā. Kratīšana notikusi arī vienā no Berlīnes mošejām, kas atrodas pilsētas centrā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. An Bundesnachrichten Dienst :
  Guten Morgen ! Vai par vervesanu “islama valsts ” galvu griezeju bandas,ari piespiedu veida,esat uzzinajusi tikai tagad,kad Vacija ir jau viens miljons musulmanu beglu ,kuri apgalvo ka visi ir no Sirijas,un visi esot ar augstako izglitibu ? Tikai reti kads no viniem parvalda siriesu-arabu valodu,un vinu dokumenti lielako tiesu ir Turcija viltotie.
  Vai Vacijas izlukdienestiem nav zinams,ka vismaz 10 % no beglu kopeja skaita,jau PASREIZ, ir “islama valsts ” teroristi,un organizetas kriminalitates parstavji ?
  Vai ir loti sarezgiti aprekinat cik”islama valsts ” teroristu bus ,ja Eiropa tiks nelikumigi,pret eiropiski, iepludinati kadi 5 – 7 miljoni musulmanu,no kuriem vismaz 10% ir teroristi un mafijas parstavji ?

 2. es un citi normāli domājošie ,atšķirībā no politiķiem, jau sen to sapratām :))

 3. Brīnos par tādu secinājumu TIKAI TAGAD!? TAS TAČU BIJA GAIDĀMS!!! UZ KO VĀCIJA, FRANCIJA, ZVIEDRIJA VĒL CER, JA VISAS TRĪS PAR NĀKOTNI VISPĀR NEDOMĀJA UN NEDOMĀ JOPROJĀM!!? Palīdzību vajag sniegt, bet ne jau kuram katram pretim nācējam nezinot, kādu odzi paglābj no kara!?? Šīs valstis ar savu pārspīlēto humānismu tad arī sagraus veco Eiropas kultūru un nopostīs Eiropu līdz zemei ar saviem mīļajiem musulmaņiem priekšgalā!!! Visi ES līderi varēs skatīties un priecāties, kas notiks ar viņu bērniem un mazbērniem!?? Tagad jau redzam ekstrēmus izlēcienus no t.s.”BĒGĻIEM”!!! Viņi te nejūtas kā patvēruma meklētāji, bet kā uzvarētāji… Eiropa strauji aizies pa burbuli!!!

 4. tad nu jaunums!
  var padomāt ka viņi Vācijas lopkautuvēs strādās!!!
  40% apm.analfabēti!

Draugiem Facebook Twitter Google+