×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
5. novembris, 2016
Drukāt

Itāļu teologs: Zemestrīces ir Dieva sods par viendzimuma savienībām (7)

Foto: youtube.comFoto: youtube.com

Itāliešu priesteris paziņojis, ka valsti pēdējā laikā satricinājušās zemestrīces ir Dieva sods par viendzimuma savienībām, ar šo komentāru izpelnoties Vatikāna nosodījumu.

Ar stingriem uzskatiem pazīstamais teologs Džovanni Kavalkoli tā izteicās 30.oktobrī, kad Itāliju satricināja 6,6 magnitūdas stipra zemestrīce, kas bija trešā spēcīgā zemestrīce valsts centrālajā daļā divu mēnešu laikā.

Kavalkoli radiostacijā “Radio Maria” paziņoja, ka zemestrīces ir “dievišķs sods” par “uzbrukumiem ģimenei un laulības cieņai, īpaši civilo savienību izpausmē”.

Radiostacija distancēja sevi no priestera komentāriem un piektdien Vatikāns nosodīja Kavalkoli izteikumus, uzsverot, ka ideja par atriebīgu Dievu ir “pagānu redzējums”.

Arhibīskaps Andželo Beču, kurš ieņem augstu amatu Vatikānā, paziņoja, ka priestera izteikumi ir “aizvainojoši ticīgajiem un apkaunojoši neticīgajiem”. Arhibīskaps lūdza piedošanu zemestrīces upuriem, atgādinot, ka viņi bauda pāvesta Franciska “solidaritāti un atbalstu”.

Pats Kavalkoli ir atteicies atkāpties no ieņemtās pozīcijas, citā radiostacijā paužot, ka zemestrīces patiešām izraisa “cilvēka grēki”, aicinot Vatikānu “izlasīt savu katehismu”.

Itālijā tikai oktobrī stājās spēkā likums, kas pieļauj viendzimuma civilās savienības, padarot Itāliju par pēdējo Rietumeiropas valsti, kas juridiski atzīst viendzimuma attiecības.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Itālijā pieņēma Kopdzīvnieku likumu?. Dzīvnieki ir tomēr tīrāki, kā šie kopdzīvnieki. Tad kāda starpība, jāpieņem likums laulībām ar suņiem, jo nav noslēpums, ka sievietes dzīvo ar suņiem, šajā situācijā ja nav vairs vajadzīga dabas noteikta mīlestība un dzimumattiecības, ģimenes, kāda starpības ar ko kopoties, kur bāzt un trīt savu instrumentu. Ilze solīja uzrakstīt tādu likumu arī Latvijā, vai jau uzrakstīja, nav manīts.
  Bet katoļu priesteri varēja klusēt gan, jo diez vai dabas doto spēku pēc dzimumdziņas var šie vīrieši noslāpēt, ka nepiekopj dzimumdzīvi. Tur tas joks, ka grēkā krīt daudzi mācītāji, es domāju, visi kā viens, tikai katram savs variants, kā šīs tieksmes apmierina.
  Neko nevar “glābt” un nekas nav jāglābj, katrs lai dzīvo kā sanāk, kā māk un nevienam nav jāiejaucas indivīda darīšanās.
  Nelaime ir tā, ka šie eksemplāri popularizē savu dzīvniecisko dzimumdzīves “mākslu”, klaigā “pēc cilvēktiesībām”, kuras viņiem neviens neatņem un nav atņēmis, tāpat kā smēķētājiem – smēķējiet “uz veselību”, bet ar to neietekmējiet citus tuvākos, bērnus, nemaitājiet dabas doto brīnumu, dzimumdziņu, dzīvības turpināšanas instinktu, neatņemiet to citiem ar savu klaigāšanu un izrādīšanos.

 2. Tumsonas steidz publicet tumsonas murgus

 3. Un tadi pat tumsonas steidz publicet pirmaja lapa….

 4. un margarīns kopā…

 5. vai varbut par to ka katoļu garidznieki pedofiliju piekopj?

 6. Nezinu, ko lai saka. Es neesmu lasījis, kas viņiem tai katehismā ir rakstīts, bet dumpīgais Kavalkoli droši vien ir. Man tā liekas, ka dieva atriebība grēciniekiem lielākoties tiek paredzēta pēc minēto grēcinieku nāves, vai tad ne? Jo kāpēc tad mīlošais Tēvs būtu radījis elli, ja ne tāpēc?

 7. Reliģija ir opijs tautai, kara, naida sākums un beigas, tāpat kā izvirtība un prostitūcija. Otrs – tā ir nauda, skaidras naudas plūsma.
  Ja šodien ieviestu tikai bezskaidras naudas plūsmu elektroniskā vidē, beigtu eksistēt aplokšņu algas, nodokļu slēpšana, sabruktu Islāma valsts (tai bloķētu kontus), beigtos daudzas slepkavības naudas dēļ, beigtos korupcija un mums būtu redzams, cik naudas ir Lembergam, Šķēlem, Šleseram, cik tās Maksātnespējas administrācijas amatpersonām un visiem citiem, no kurienes tā nākusi.
  Šodien jau katrs varētu norēķināties tikai ar ērtu mobilo ierīci, karti vai citādi, bez naudas kabatā.
  Mafija sajuktu prātā, ja pienāktos vilkt laukā savus kontus vai savus miljonus sadedzināt, jo nevarētu parādīt. Nodokļus atskaitītu automātiski.
  Latvijā nodokļos ienāktos vēl vismaz 14 miljardu.Vai VIDs tad būtu vajadzīgs? Vai tā nav naudas pasaka?

Draugiem Facebook Twitter Google+