×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
22. maijs, 2013
Drukāt

Ivars Bušmanis: Draudi “eiro noapaļotājiem” – divkosīgi

Foto - LETAFoto - LETA

“Negribam nākamsezon sabojāt zoodārza apmeklējuma prieku ar gaidīšanu rindā pie kases. 70% zoodārza apmeklētāju par biļetēm maksā skaidrā naudā, tāpēc, ieviešot eiro, ierosinājām biļešu cenas noapaļot – pieaugušiem uz augšu (Ls 4 vietā 6 EUR), bērniem uz leju (Ls 3 vietā 4 EUR), kopumā ģimenei nezaudējot.

 

Sestdien zoo apmeklēja 4435 cilvēki un, kaut gan biļete maksā apaļu latu, rindas veidojās līdz tramvaja pieturai, un 20 minūtes bija jāgaida.”
 Rīgas Zooloģiskā dārza valdes loceklis Edgars Vītols “Latvijas Avīzei”

I.B.: “Ja Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja Ilma Čepāne ir skaļi pateikusi, ka sodu noapaļošana ir loģiska nepieciešamība, tad Finanšu ministrijas pārmetumi un draudi sodīt pirmo pieteikušos noapaļotāju ir divkosīgi. Tieslietu ministrija Ls 5 sodu par administratīvo pārkāpumu plāno apaļot no 7,11 eiro uz augšu, kaut arī pēc to nomaksas nav ne rindu, nedz nepieciešamības maksāt skaidrā naudā. Kā eiro uzraugi iedomājas automātu, kas paņems pretī 1,42 eiro par iebraukšanu Jūrmalā? Un autostāvvietās?”

 

Belte_leta_Evija_Trifanova_3

“Pēc ziņām plkst. 18.00 auditorija sasniedz patīkami augstus rādītājus, bet raidījums “100 g kultūras” diemžēl zaudē 60% skatītājus, neatļauj pieaugt reitingam un auditorijas plūsmai “prime time” zonā. Tas nozīmē, ka visā tālākajā skatīšanās laikā, ieskaitot “Panorāmu”, mēs zaudējam aptuveni 25% auditorijas. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc izskatījām “100 g kultūras” pārbīdi, neskatoties uz to, ka šī pārraide no kvalitātes viedokļa mūs pilnībā apmierina.” 
LTV valdes priekšsēdētājs Ivars Belte pirmdien “Latvijas Radio”

I.B.: “Valsts pasūtījums – 48 000 kulturālu cilvēku! Nav izpildīts? Tad arī tos 25 tūkstošus, kas skatās raidījumu “100 g kultūras”, vairs nevajag? Ja sabiedriskai televīzijai piemēro komerctelevīziju mērauklu, tad būs jāpietiek ar galda kultūras un piedienīgas apiešanās seriālu “Smalkais stils”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+